Firma RENEX otrzymała tytuł "Gazeli Biznesu 2019"

| Gospodarka Aktualności

Firma RENEX została laureatem 20 edycji rankingu "Gazele Biznesu" sporządzanego przez dziennik "Puls Biznesu". Ranking ten tworzony jest nieprzerwanie od 2000 roku, a jego celem jest wyróżnianie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, które uzyskują najlepsze wyniki finansowe. Dla Grupy RENEX jest to wyróżnienie szczególne, zbiegające się z 30-leciem działalności.

Firma RENEX otrzymała tytuł "Gazeli Biznesu 2019"

Wymierne, obiektywne kryteria oceny i wieloletnia praktyka sprawia, że Gazele Biznesu to jeden z najbardziej poważanych rankingów w Polsce, a tytuł Gazeli Biznesu stanowi wyznacznik dobrze zarządzanych i prężnie rozwijających się firm.

- Jest to duże wyróżnienie dla wszystkich firm i marek wchodzących w skład Grupy RENEX. Dziękujemy naszym pracownikom i partnerom, którzy od 30 lat tworzą ten sukces. To ogromna przyjemność widzieć, że ciężka praca znajduje odzwierciedlenie w wynikach i jest zauważana w skali kraju i Europy. Przynależność do tak prestiżowego grona, jakim są laureaci Gazeli Biznesu, zwłaszcza w ramach tej jubileuszowej XX edycji, daje nam ogromną satysfakcję i szczególną motywację do dalszych działań i do utrzymania tempa naszego rozwoju. To doskonała, budująca wiadomość na początek 2020 roku - mówiła Marzena Szczotkowska-Topić - współwłaścicielka Grupy RENEX.

RENEX jest dziś jedną z największych i najdłużej działających polskich firm dostarczających wyposażenie dla branży elektronicznej. Grupa obejmuje obecnie swoimi działaniami dystrybucję produktów światowych marek, produkcję pod własną marką REECO, Centrum Szkoleniowe, zaawansowane Centrum Technologiczne oraz sieć oddziałów w Chorwacji, Serbii, Słowenii, Rumuni i w Niemczech. Pomimo, że dziś ma ponad 150 pracowników i współpracowników w Polsce i w Europie, pozostaje firmą rodzinną zaangażowaną w lokalne, wojewódzkie i ogólnopolskie działania społeczne i patronackie.

źródło: RENEX