Andrzej Sowiński nowym dyrektorem zarządzającym HP Inc Polska

Firma HP informuje, że z dniem 1 października br. stanowisko dyrektora zarządzającego HP Inc Polska obejmuje Andrzej Sowiński. Będzie on odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem, a także dalszy rozwój firmy. Przez ostatnie lata Andrzej Sowiński pełnił funkcję General Managera w Lenovo, gdzie odpowiadał za rozwój firmy i wdrażanie nowych strategii na terenie kraju. Z branżą IT związany jest od ponad 30 lat, z których 9 przepracował jako General Manager w firmie Hewlett Packard.

Posłuchaj
00:00

Andrzej Sowiński odegra kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego.

Źródło: HP Inc Polska

Powiązane treści
Xerox wycofuje wartą 35 mld dolarów ofertę wrogiego przejęcia HP
Izraelska firma Deep Instinct zawarła umowę na zabezpieczanie laptopów HP
HP zleci Foxconnowi produkcję drukarek laserowych
HP osiąga kwartalne wyniki lepsze od oczekiwań
HP chce zrewolucjonizować rynek produkcji 3D
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Targi Energetab - podsumowanie
PCB
Niezależność Europy w produkcji PCB - nowa fabryka Teltoniki w Wilnie
Optoelektronika
Robotyczne oko bez zasilania: miękka soczewka, która sama ustawia ostrość
Projektowanie i badania
Sztuczna inteligencja pisze fatalnej jakości kod - zmiany w IT nie będzie?
Produkcja elektroniki
Reorganizacja linii montażowych w firmie Mikro-automatyka
Aktualności
Brak świadomości, szkoleń i milionów specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
Targi Energetab - podsumowanie
Gospodarka
Brak świadomości, szkoleń i milionów specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa
Gospodarka
W czwartek w Warszawie startuje Evertiq Expo

Najczęstsze błędy przy projektowaniu elektroniki i jak ich uniknąć

W elektronice „tanio” bardzo często znaczy „drogo” – szczególnie wtedy, gdy oszczędza się na staranności projektu. Brak precyzyjnych wymagań, komponent wycofany z produkcji czy źle poprowadzona masa mogą sprawić, że cały produkt utknie na etapie montażu SMT/THT albo testów funkcjonalnych. Konsekwencje są zawsze te same: opóźnienia i dodatkowe koszty. Dlatego warto znać najczęstsze błędy, które pojawiają się w projektach elektroniki – i wiedzieć, jak im zapobiegać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów