Nowe systemy do pakowania w ofercie REECO

| Gospodarka Aktualności

Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu oferty antystatycznych mebli REECO o systemy przeznaczone do pakowania produktów. Są to samodzielne stanowiska wyposażone w uchwyty do mocowania rolek folii, folii bąbelkowej i papieru pakowego oraz prowadnice z różnymi typami gilotyn. Stanowiska są oparte na wolnostojących ramach lub stołach z blatem roboczym.

Nowe systemy do pakowania w ofercie REECO

Nowa seria produktów rozwija dotychczasową ofertę antystatycznych mebli REECO, opracowanych jako wyposażenie stref EPA w produkcji i serwisie urządzeń elektronicznych. Meble REECO znajdują zastosowanie również w innych branżach ze względu na trwałość i jakość wykonania. W ostatnim czasie marka rozwija się w branży laboratoryjnej, dzięki wykorzystywaniu powłok o właściwościach antybakteryjnych.

Nowe konstrukcje są w pełni kompatybilne z wcześniejszymi modułami i meblami z oferty REECO. Wysokość pola roboczego jest regulowana – ręcznie, w przypadku stanowisk typu Classic, i elektrycznie, za pomocą siłowników, w przypadku konstrukcji typu Premium.

źródło: Renex