Reeco zdobywa światowe rynki

| Gospodarka Aktualności

Grupa Renex - producent asortymentu marki Reeco - poinformowała o wzroście eksportu i rozszerzeniu sprzedaży odzieży antystatycznej na nowe rynki w Azji, Ameryce Południowej i Północnej, obejmując siecią dystrybucyjną m.in. Stany Zjednoczone, Ekwador i Arabię Saudyjską. Odzież Reeco stosowana jest w strefach produkcji i naprawy elektroniki oraz w pomieszczeniach o podwyższonej klasie czystości, czyli cleanroomach.

Reeco zdobywa światowe rynki

Jak informuje Grupa Renex, pierwsze podsumowania 2020 roku pokazują pomimo pandemii znaczący wzrost sprzedaży zagranicznej produktów z wyżej wymienionej kategorii. Odzież antystatyczna Reeco dostarczana jest zarówno do klientów końcowych - zakładów przemysłowych, jak i do dystrybutorów oraz serwisów wypożyczających odzież specjalistyczną.

W skład oferty odzieży antystatycznej Reeco wchodzi szeroka gama produktów - w tym T-shirtów, koszulek polo, fartuchów, kombinezonów i obuwia ochronnego - wytworzonych z materiałów zapobiegających powstawaniu wyładowań elektrostatycznych. W ofercie znajduje się również specjalistyczna odzież przeznaczona do pracy w pomieszczeniach czystych typu cleanroom, produkowana z materiałów niewytwarzających pyłków.

źródło: Renex