Grupa RENEX otrzymała tytuł HIT 2020

| Gospodarka Aktualności

Od połowy lat 90. realizowany jest Projekt Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów, który działa obecnie na obszarze województw wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Kapituła tego konkursu doceniła właśnie Grupę Renex i przyznała jej tytuł II stopnia w kategorii "Firma roku" za "dynamikę rozwoju oraz model zarządzania przedsiębiorstwem dostarczającym na rynki polskie i światowe najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych".

Grupa RENEX otrzymała tytuł HIT 2020

Dla Grupy RENEX to już druga nagroda w tym plebiscycie. W ubiegłym roku Grupa została nagrodzona tytułem HIT 2019 za autorski projekt, wprowadzenie na rynek innowacyjnego robota lutowniczego marki REECO oraz działania w oparciu o 30-letnie tradycje.

Konkursowe przedsięwzięcie nagradza i wyróżnia firmy oraz inne podmioty za ich szczególne osiągnięcia w zakresie wytwarzanych produktów, usług oraz dokonań. Oceniane jest przede wszystkim nowatorstwo, jakość i rodzaj osiągniętych z ich udziałem korzyści. Uwzględniane są również szeroko rozumiane działania organizacyjne i proekologiczne. Kapitułę przyznającą nagrody tworzą najwyższej klasy specjaliści ze sfer gospodarki i samorządu terytorialnego.

źródło: Renex

Zobacz również