RENEX po raz drugi zdobywa tytuł Gazeli Biznesu

| Gospodarka Aktualności

Już drugi rok z rzędu firma RENEX została odznaczona tytułem Gazeli Biznesu – wyróżnieniem przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce. Gazele Biznesu to ranking organizowany od 20 lat, który wyróżnia przedsiębiorstwa o najlepszych wynikach finansowych. Kryteria oparte o wymierne wskaźniki sprawiają, że tytuł ten stanowi obiektywny wyznacznik skutecznie zarządzanych i dobrze rozwijających się firm.

RENEX po raz drugi zdobywa tytuł Gazeli Biznesu

- Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Utrzymanie wysokiego tempa wzrostu z ubiegłych lat w okresie pandemii nie było prostym zadaniem. Jego realizacja jest ogromną zasługą specjalistów RENEX - pracowników i partnerów, którzy w czasach kryzysu wykazali się innowacyjnością i zaangażowaniem rozwijając ofertę RENEX i wychodząc na nowe rynki. To im należy się to wyróżnienie i podziękowania - komentowali właściciele RENEX Group, Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić.

RENEX od ponad 30 lat wspiera rozwój polskiej branży elektronicznej, kompleksowo dostarczając partnerom wszystkie produkty i niezbędne usługi. W strukturach Grupy RENEX działają wyspecjalizowane podmioty doradcze, szkoleniowe, badawczo-rozwojowe i dystrybucyjne. Głównym kierunkiem działania Grupy pozostaje gwarantowanie wsparcia dla branży elektronicznej - w szczególności dla serwisów elektronicznych, w tym w jednostkach budżetowych policji i wojska.

Istotne dla Grupy RENEX jest również wspieranie działalności edukacyjnej na kierunkach technicznych. Dzięki dostarczaniu takiego samego wyposażenia dla uczelni wyższych i szkół średnich, jak ma to miejsce w przypadku przedsiębiorstw, uczniowie mają możliwość doskonalenia umiejętności i zaznajamiania się z prawdziwymi narzędziami pracy.

Grupa oferuje ponadto pełen zakres usług doradczych i konsultacyjnych. W ramach działalności szkoleniowej prowadzi największe Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie prowadzone są kursy m.in. w zakresie ochrony antystatycznej i standardów IPC, oraz Autoryzowane Centrum Szkoleniowe YAMAHA, udostępniające kursy z zakresu robotyki i automatyki. Grupa stworzyła również Centrum Technologiczno-Szkoleniowe RENEX oraz Demo Room we Włocławku, gdzie klienci i partnerzy mogą zobaczyć i sprawdzić w działaniu urządzenia z oferty.

RENEX ma w ofercie ponad dwadzieścia tysięcy rodzajów produktów, w tym urządzenia, narzędzia, odzież, meble esd i materiały zużywalne niezbędne w działalności serwisowej. Jest partnerem światowych marek dostarczając m.in. urządzenia JBC i PACE, narzędzia ręczne Piergiacomi, pasty lutownicze Indium, preparaty czyszczące Solderstar czy też mikroskopy cyfrowe Tagarno.

źródło: Renex

Zobacz również