Firmy Indium i Renex nawiązały strategiczne partnerstwo

| Gospodarka Aktualności

Indium Corporation i Grupa Renex utworzyły strategiczne partnerstwo w zakresie serwisowania obwodów drukowanych oraz technicznych materiałów lutowniczych w Polsce. Porozumienie to rozszerza dotychczasowy zasięg rynkowy spółki Indium Corporation w Polsce, która dostarcza światowej klasy produkty i usługi techniczne, w tym pasty lutownicze, formy wstępne, taśmy, topniki, druty, zestawy, kulki lutownicze i materiały termoprzewodzące (TIM).

Firmy Indium i Renex nawiązały strategiczne partnerstwo

Założona w 1934 roku firma Indium specjalizuje się w rafinacji, wytapianiu, produkcji i dostarczaniu materiałów przeznaczonych na światowe rynki elektroniki, półprzewodników, technologii cienkowarstwowych i zarządzania ciepłem. Wśród oferowanych produktów znajdują się stopy lutownicze i topniki, mosiądze lutownicze, materiały termoprzewodzące, materiały rozpylane, ind, gal, german, metale z zawartością cyny oraz związki nieorganiczne i NanoFoil. Indium dysponuje globalnym wsparciem technicznym i fabrykami zlokalizowanymi w Chinach, Indiach, Malezji, Singapurze, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Renex od 30 lat obsługuje przemysł elektroniczny w Polsce, dostarcza urządzenia i materiały oraz wiedzę techniczną prowadząc centrum szkoleniowe IPC i ESA. Dzięki zespołowi 150 pracowników oraz centrum technologicznemu firma oferuje specjalistyczne szkolenia poświęcone dogłębnej analizie procesów i zapewnianiu jakości produkcji.

źródło: Renex