Reeco rozszerza sieć dystrybucji

| Gospodarka Aktualności

W ślad za ostatnimi doniesieniami dotyczącymi doskonałych wyników sprzedaży zagranicznej odzieży Reeco, Grupa RENEX poinformowała o równie wysokim wzroście eksportu drugiego zakresu produktów Reeco - mebli antystatycznych. Grupa informuje o rozszerzeniu ich sprzedaży na nowe rynki w Europie i Azji.

Reeco rozszerza sieć dystrybucji

Reeco jest polską marką mebli antystatycznych stosowanych m.in. w strefach produkcji i naprawy elektroniki, a także w laboratoriach. Wskaźniki wstępnie podsumowujące sprzedaż mebli antystatycznych Reeco w 2020 roku już teraz pokazują, że dla właściciela marki - Grupy RENEX - był to rok bardzo dobrych wyników, utrzymujący pomimo światowej recesji 50% wzrost eksportu. Kluczowy okazał się wzrost sprzedaży na rynkach europejskich, w szczególności w Wielkiej Brytanii, Czechach, Krajach Bałkańskich i w Niemczech, jak również rozszerzenie dystrybucji na rynki Japonii, Holandii, Belgii, Irlandii i Szwajcarii.

W ramach marki Reeco, Grupa RENEX produkuje trzy główne kategorie produktów: meble antystatyczne, odzież antystatyczną oraz gotowe do wdrożenia na liniach produkcyjnych roboty.

Linia mebli antystatycznych Reeco to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, ergonomicznych stanowisk pracy, a dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji mogą być stosowane w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi. Wykorzystanie materiałów o właściwościach antybakteryjnych sprawia, że meble Reeco mogą być również stosowane w branżach laboratoryjnej, spożywczej i medycznej.

źródło: Renex

Zobacz również