Reeco rozszerza sieć dystrybucji

W ślad za ostatnimi doniesieniami dotyczącymi doskonałych wyników sprzedaży zagranicznej odzieży Reeco, Grupa RENEX poinformowała o równie wysokim wzroście eksportu drugiego zakresu produktów Reeco - mebli antystatycznych. Grupa informuje o rozszerzeniu ich sprzedaży na nowe rynki w Europie i Azji.

Posłuchaj
00:00

Reeco jest polską marką mebli antystatycznych stosowanych m.in. w strefach produkcji i naprawy elektroniki, a także w laboratoriach. Wskaźniki wstępnie podsumowujące sprzedaż mebli antystatycznych Reeco w 2020 roku już teraz pokazują, że dla właściciela marki - Grupy RENEX - był to rok bardzo dobrych wyników, utrzymujący pomimo światowej recesji 50% wzrost eksportu. Kluczowy okazał się wzrost sprzedaży na rynkach europejskich, w szczególności w Wielkiej Brytanii, Czechach, Krajach Bałkańskich i w Niemczech, jak również rozszerzenie dystrybucji na rynki Japonii, Holandii, Belgii, Irlandii i Szwajcarii.

W ramach marki Reeco, Grupa RENEX produkuje trzy główne kategorie produktów: meble antystatyczne, odzież antystatyczną oraz gotowe do wdrożenia na liniach produkcyjnych roboty.

Linia mebli antystatycznych Reeco to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, ergonomicznych stanowisk pracy, a dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji mogą być stosowane w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi. Wykorzystanie materiałów o właściwościach antybakteryjnych sprawia, że meble Reeco mogą być również stosowane w branżach laboratoryjnej, spożywczej i medycznej.

Źródło: Renex

Powiązane treści
Nowe systemy do pakowania w ofercie REECO
Reeco zdobywa światowe rynki
Roboty REECO w produkcji elektroniki
Nowoczesne stanowiska pracy REECO
Robot lutowniczy REECO wyróżniony nagrodą Dobry Wzór 2018
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PCB
Recykling PCB już za chwilę
Pomiary
Danisense uruchamia portal do kalibracji przetworników prądowych – niezależnie od marki i z certyfikatem ISO 17025
Optoelektronika
MIT rozwija przełomowe ultracienkie materiały do technologii noktowizyjnych
Aktualności
STMicroelectronics rozpoczyna restrukturyzację
Aktualności
Advantech wprowadzi na rynek systemy brzegowe AI następnej generacji
PCB
Siemens przejmuje DownStream Technologies
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
STMicroelectronics rozpoczyna restrukturyzację
Gospodarka
Advantech wprowadzi na rynek systemy brzegowe AI następnej generacji
Gospodarka
Już za tydzień Warsaw Industry Automatica 2025
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów