Wamtechnik dodaje do oferty markę B.B. Battery

| Gospodarka Zasilanie

Do oferty firmy Wamtechnik w zakresie akumulatorów kwasowo ołowiowych dołącza nowa marka - B.B. Battery. Stanowi ona doskonały zamiennik akumulatorów AGM Panasonic. Koncern Panasonic podjął decyzję o rozwoju innych technologii w segmencie zasilania i z końcem roku 2020 ograniczono produkcję większości akumulatorów w technologii kwasowo-ołowiowej m.in. serii LC-P, LC-R, LC-X czy UP-VW.

Wamtechnik dodaje do oferty markę B.B. Battery

Produkty firmy B.B. Battery są bardzo dobrym zamiennikiem, zarówno w zakresie pojemności, jak i wymiarów akumulatorów, a także oferują wysoką niezawodność i żywotność. Akumulatory tej marki cechują się bardzo dużą powtarzalnością parametrów co ma istotne znaczenie przy łączeniu ich w zestawy wysokonapięciowe oraz systemy o dużej pojemności i energii.

Rozbudowana sieć badawcza firmy B.B. Battery i wydajne linie produkcyjne zapewniające najwyższą jakość, zachęciły pięciu największych światowych producentów systemów zasilania UPS do wykorzystania w swoich rozwiązaniach jej produktów. Akumulatory tej marki są stosowane przez wielu znaczących producentów OEM, m.in. na rynku Polskim, a dzięki oferowanej wysokiej jakości, powtarzalności parametrów i niezawodności, zdobyły zaufanie użytkowników. Akumulatory B.B. Battery znajdują zastosowanie m.in. w zasilaczach UPS, systemach alarmowych i p.poż, w oświetleniu awaryjnym, centralach telefonicznych, siłowniach telekomunikacyjnych, sprzęcie medycznym, telewizjach kablowych, urządzeniach pomiarowych oraz zabawkach.

Firma Wamtechnik posiada w ofercie akumulatory spełniające oczekiwania klientów co do żywotności, jak i parametrów pracy. Do najbardziej popularnych serii możemy zaliczyć serię BP - przeznaczoną do ogólnego użytku, z projektowaną żywotnością 6-9 lat wg Eurobat, serię BPS - przeznaczoną do aplikacji, gdzie ważna jest bardzo długa żywotność nawet ponad 12 lat wg Eurobat oraz serie HR (High Rate) i SHR (Super High Rate), gdzie potrzeba zasilania, które charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością mocową dla krótkich czasów rozładowania. W ofercie znajdują się również modele z certyfikatem VdS. Wamtechnik jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów B.B. Battery na polskim rynku.

źródło: Wamtechnik

Zobacz również