TechnoSystem rozwija linię SMT i system traceability

| Gospodarka Aktualności

Spółka TechnoSystem poinformowała o zwiększeniu mocy produkcyjnych i wydajności swoich linii SMT dzięki inwestycji w urządzenie pick&place Yamaha YSM 20 oraz drugą drukarkę pasty lutowniczej Yamaha YCP 10. Zakup zwiększył wydajność linii o ponad 60 tys. komponentów na godzinę, w realizacji zgodnej z normą IPC 9850. Całość procesu produkcji została objęta systemami gromadzenia i analizy danych - traceability - Yamaha Dashboard.

TechnoSystem rozwija linię SMT i system traceability

Urządzenia i systemy wchodzące w zakres inwestycji firmy TechnoSystem dostarczyła i kompleksowo wdrożyła Grupa Renex. Jako przedstawiciel Yamahy Renex przeprowadził również odpowiednie szkolenia dla operatorów. Grupa zapewni również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostarczonych urządzeń.

TechnoSystem Sp. z o.o. z Piaseczna jest firmą produkcyjną, działającą na rynku od ponad 10 lat. Specjalizuje się w produkcji pakietów elektronicznych na zlecenie. Spółka cieszy się wysoką renomą, świadcząc usługi importu i montażu komponentów elektronicznych. Od roku działa w nowo wybudowanej hali produkcyjnej, która umożliwiła firmie znaczący rozwój parku maszynowego.

W ramach wcześniejszej współpracy pomiędzy firmami Grupa RENEX dostarczyła do spółki Technosystem wyposażenie hali produkcyjnej, w tym m.in. stanowiska robocze o elektrycznie regulowanej wysokości blatu oparte o stoły antystatyczne Reeco Premium.

źródło: Renex