ON Semiconductor zmienia się w onsemi

| Gospodarka Aktualności

Firma ON Semiconductor przedstawiła swoją nową nazwę handlową "onsemi". Odświeżenie marki to kolejny krok w ewolucji firmy, aby stać się wiodącym dostawcą inteligentnych technologii zasilania i detekcji. Koncentrując się na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym, onsemi zaostrza swoją strategię wprowadzania innowacji, takich jak elektryfikacja pojazdów, zaawansowane bezpieczeństwo, energia alternatywna i automatyzacja fabryk.

ON Semiconductor zmienia się w onsemi

Obecnie rynki końcowe przemysłu i motoryzacji są odpowiedzialne za dwie trzecie globalnej emisji gazów cieplarnianych, co daje ogromną szansę dla firmy onsemi na wniesienie swojego wkładu w osiągnięcie gospodarki o zerowej emisji. Zmiana klimatu stanowi nie tylko zagrożenie dla środowiska, ale także możliwości wdrażania innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Onsemi zobowiązuje się do wykorzystania wiedzy w zakresie badań i projektowania oraz dostosowania własnych działań w celu osiągnięcia zerowej emisji netto do 2040 roku.

Pod nowym hasłem "Intelligent Technology. Better Future." onsemi planuje przełamać tradycyjne myślenie i bariery rynkowe, by stworzyć rozwiązania zmieniające zasady gry, które pozwalają sprostać najtrudniejszym wyzwaniom projektowym i wspierają ich realizację własnych inicjatyw klimatycznych, napędzając rewolucję w dziedzinie zrównoważonej energii.

- Ostatnie kilka miesięcy spędziliśmy na skupianiu się na strategii i dostosowywaniu naszego portfolio produktów i inwestycji, aby dostarczać naszym klientom wiodące na rynku i zróżnicowane technologie. Tworzymy inteligentne technologie, aby umożliwić sukces naszym klientom, zapewnić lepszą przyszłość kolejnym pokoleniom i tworzyć wartość dla naszych udziałowców, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój, by uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich - powiedział Hassane El-Khoury, CEO i prezes onsemi.

źródło: onsemi