Światowe Targi LASER World of PHOTONICS

W dniach 26-29 kwietnia 2022 r. około 800 wystawców z całego świata zaprezentuje na Światowych Targach Komponentów, Systemów i Zastosowań Fotoniki – LASER World of PHOTONICS 2022 w Monachium produkty i najnowsze zastosowania technologii laserowych i optycznych. Do głównych tematów należeć będą m.in. systemy laserowe dla produkcji przemysłowej, lasery i optoelektronika, optyka, rozwiązania w sensorach, komponenty, technologie pomiarów i testów, inżynieria optyczna, biofotonika, technologie quantum.

Posłuchaj
00:00

Zadaniem targów jest nie tylko prezentacja produktów i osiągnięć, ale transfer wiedzy do praktycznych zastosowań. Przykłady zastosowań fotoniki i wykorzystania laserów będą pokazane m.in. w produkcji silników elektrycznych, baterii, ogniw paliwowych, czyli w całym segmencie elektromobilności.

Nowa platforma targowa World of Quantum pokaże rozwój technologii kwantowej w supermocnych komputerach, kwantowych czujnikach lub medycynie kwantowej.

Warto zwrócić uwagę na światowe premiery, demonstracje na żywo, pokazy specjalne oraz fora. Program towarzyszący targom zawiera m.in. cykl pokazów pod nazwą "Fotony w produkcji", serie forów o biofotonice, zastosowaniach w medycynie, laserowej obróbce materiałów oraz wizjonerską nowość - World of Quantum.

Więcej informacji o targach i programie towarzyszącym znajdą Państwo na stronie www.world-of-photonics.com lub w polskim przedstawicielstwie - Biurze Targów Monachijskich, kontakt: info@targiwmonachium.pl, tel.: 022 850-20-42.
Zapraszamy do zakupu biletów online: https://world-of-photonics.com/en/visitors/tickets-prices/.

Powiązane treści
VIGO System opracuje fotoniczne układy scalone
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Optoelektronika
Automatyczna inspekcja optyczna 3D - pierwszy w Polsce nowy system Viscom
Pomiary
KIOXIA i Linus Media Group ustanawiają światowy rekord w obliczeniach liczby Pi
Produkcja elektroniki
Pierwszy 2-nanometrowy układ firmy MediaTek już we wrześniu
Aktualności
Foxconn i Nvidia zbudują centrum danych AI mające moc 100 MW
Pomiary
Firma Anritsu przejęła w całości Dewetron GmbH
Aktualności
Studenci Politechniki Poznańskiej zbudowali rakietę sondażową. Wsparcia udzieliła Grupa Renex
Zobacz więcej z tagiem: Optoelektronika
Gospodarka
Automatyczna inspekcja optyczna 3D - pierwszy w Polsce nowy system Viscom
Gospodarka
MIT rozwija przełomowe ultracienkie materiały do technologii noktowizyjnych
Gospodarka
Nowe standardy oświetlenia w Toruniu
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów