Projektowanie najnowszych systemów oświetlenia LED

| Gospodarka Aktualności

Firma Microchip udostępnia przewodnik projektowy dotyczący najnowszych systemów oświetlenia LED. Z e-booka Smart Lighting można dowiedzieć się, w jaki sposób oświetlenie ledowe zorientowane na człowieka ułatwia codzienne życie, a także jak oświetleniu zapewnić większą funkcjonalność, dzięki bardziej wyrafinowanym technikom zarządzania energią i sterowaniu przez aplikację na smartfonie.

Projektowanie najnowszych systemów oświetlenia LED

Zobacz, w jaki sposób najnowsze inteligentne lampy uliczne mogą zapewnić energooszczędne sterowanie z komunikacją bezprzewodową w celu scentralizowanego zarządzania ich pracą, zwiększając bezpieczeństwo i obniżając koszty operacyjne. Poznaj wskazówki na temat projektowania oświetlenia UVC i oświetlenia awaryjnego.

Dostępny do pobrania e-book Smart Lighting zawiera szczegóły dotyczące projektowania oświetlenia LED z możliwością ściemniania, informacje o sterownikach zasilających, pracujących przy niskim napięciu wejściowym i zapewniających większą wydajność energetyczną, a także zalecenia na temat tego, w jaki sposób z użyciem sterownika PWM zrealizować wyjście stałoprądowe.

Dowiedz się więcej!

źródło: Microchip