Jabil rekrutuje pracowników do nowego centrum we Wrocławiu

W październiku 2022 roku dostawca rozwiązań produkcyjnych, świadczący kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji, łańcucha dostaw i zarządzania produktem, planuje we Wrocławiu otworzyć nowe centrum projektowe. Ta inwestycja, o wartości 3 mln USD, po pełnym uruchomieniu stworzy 30 nowych miejsc pracy dla inżynierów. Centrum Jabila, zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Gardens Wrocław, w dzielnicy Wrocław-Fabryczna, będzie wspierać klientów firmy z sektora motoryzacyjnego i opieki zdrowotnej.

Posłuchaj
00:00

Przygotowywanie nowego obiektu dostawcy EMS jest w toku, trwa też rekrutacja wykwalifikowanych inżynierów.

- Jeśli chcesz rozwijać się w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, gdzie utalentowani pracownicy mogą wykonywać ciekawą i rozwojową pracę, jeśli jesteś otwarty na nieograniczone możliwości i chcesz być częścią sukcesu światowej klasy klientów, powiedz „TAK” możliwościom, które oferuje Jabil i dołącz do nas we Wrocławiu - mówiła April Butterfield, wiceprezes ds. technologii w firmie Jabil.

Źródło: Jabil, Global SMT & Packaging

Powiązane treści
Za 2,2 mld dolarów Jabil sprzedał dział e-mobilności
Jabil tworzy sieć rozproszoną drukarek 3D do produkcji na żądanie
Jabil uruchamia nowy clean room w zakładzie w Kwidzynie
Jabil otrzymał nagrodę Gartnera za innowacyjny łańcuch dostaw
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2026
Zasilanie
Estońska farma PV w Luuri będzie miała magazyn energii o pojemności ponad 40 MWh
Zasilanie
Stoen zainstalował w Warszawie ponad pół miliona nowych inteligentnych liczników
Mikrokontrolery i IoT
Mouser Electronics rozszerza ofertę IoT – globalna umowa dystrybucyjna z Telit Cinterion
Produkcja elektroniki
Materiały szklane do produkcji półprzewodników zmieniają przyszłość urządzeń, procesów i łańcuchów dostaw
Komponenty
CBTG Technologie nawiązuje współpracę z Etron - nowe możliwości dla projektantów elektroniki
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2026
Informacje z firm
Grupa RENEX na 18. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2025
Informacje z firm
F&S BONDTEC zdobywa 2 miejsce w konkursie Productronica Innovation Award 2025

Bonding optyczny made in Poland

W świecie nowoczesnych wyświetlaczy detale mają znaczenie. Jeden milimetr kieszeni powietrznej potrafi zadecydować o tym, czy obraz na ekranie będzie zachwycał kontrastem i głębią, czy zniknie pod warstwą refleksów. Dlatego właśnie bonding optyczny – precyzyjne łączenie wyświetlacza z panelem dotykowym lub szybą ochronną – stał się symbolem jakości w projektowaniu interfejsów użytkownika. A w Polsce liderem tej technologii jest firma QWERTY Sp. z o.o., jedyny krajowy producent, który wykonuje bonding we własnej fabryce, bez podzlecania procesów za granicę.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów