ISELED Alliance rozrasta się do ponad 50 członków

| Gospodarka Optoelektronika

Do stowarzyszenia branżowego ISELED Alliance dołączyli kolejni producenci mikrokontrolerów i LED-ów oraz dostawcy systemów i modułów pomiarowych: Blue Whale, Lextar, LITEON, Technica, USI/Asteelflash i YTMicro. To zwiększa liczbę firm w otwartym sojuszu przemysłowym do 52.

ISELED Alliance rozrasta się do ponad 50 członków

Technologia ISELED została wprowadzona przez ISELED Alliance w 2016 roku i natychmiast zyskała akceptację w branży. ISELED Alliance tworzyło początkowo pięciu członków. Obecnie w ramach sojuszu technologię ISELED wspierają 52 firmy, w tym wiodący producenci LED-ów i półprzewodników, dostawcy motoryzacyjni i projektanci oświetlenia z całego świata.

- Zwiększenie liczby członków do ponad 50 w ciągu zaledwie kilku lat jest dużym osiągnięciem dla ISELED Alliance. Coraz więcej wiodących producentów mikrokontrolerów i diod LED dołącza do konsorcjum. Szerokie spektrum członków sojuszu z wielu różnych sektorów przemysłu nadaje technologii ISELED jeszcze większy rozmach - mówi Robert Kraus, dyrektor generalny Inova Semiconductors i przewodniczący ISELED Alliance.

W Monachium 9 maja 2023 r. odbędzie się 5. konferencja ISELED. Na hybrydowym wydarzeniu on-site i online członkowie ISELED Alliance zaprezentują swoje najnowsze produkty i postępy w ISELED/ILaS. Ponadto producenci samochodów i eksperci zrzeszeni w sojuszu przedstawią prelekcje i prezentacje na temat najnowszych osiągnięć w oświetleniu samochodowym. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://www.iseled-conference.com/.

ISELED Alliance jest otwartym sojuszem branżowym, którego celem jest opracowanie kompleksowego ekosystemu – tj. kompletnego rozwiązania systemowego dla oświetlenia samochodowego opartego na technologii ISELED. Obecnie produkty ISELED są dostępne u wielu producentów. Więcej informacji i przegląd wszystkich członków można znaleźć na stronie internetowej ISELED Alliance: https://iseled.com/.

źródło: Inova Semiconductors GmbH