Arrow Electronics został dystrybutorem produktów Commvault na Polskę

Arrow Electronics - dostawca rozwiązań technologicznych oraz Commvault - lider w dziedzinie oprogramowania do zarządzania danymi w przedsiębiorstwach, zarówno w środowiskach chmurowych, jak i lokalnych - ogłosiły podpisanie umowy dystrybucyjnej na Polskę. Porozumienie bazuje na istniejącej współpracy w wielu innych krajach europejskich i pomoże partnerom biznesowym w Polsce rozwiązywać problemy klientów końcowych w zakresie chmury i zarządzania danymi.

Posłuchaj
00:00

Firma Arrow skoncentruje się na tradycyjnej dystrybucji produktów Commvault oraz na rosnącym rynku dostawców usług zarządzanych. Modułowe rozwiązania Commvault współpracują z rozwiązaniami innych firm oferowanymi przez Arrow.

- Dzięki swoim rozwiązaniom i usługom, takim jak Metallic SaaS, Commvault udowadnia, że jest w czołówce firm oferujących zaawansowane rozwiązania do zarządzania danymi oraz tworzenia kopii zapasowych i bezpieczeństwa w chmurach hybrydowych - powiedział Łukasz Grzesiak, dyrektor działu Cloud w firmie Arrow w Polsce.

- Cieszymy się, że możemy rozszerzyć bliskie relacje Commvault i Arrow na Polskę. Połączenie Commvault Intelligent Data Services, wiodących na rynku możliwości SaaS w postaci Metallic, dostarczanych dzięki doskonałości technicznej Arrow, przyniesie ogromne korzyści różnej wielkości organizacjom na całym rynku - mówiła Daria Wosztyl, Channel Manger - Polska, Commvault.

Źródło: Arrow

Powiązane treści
Nowe centrum dystrybucyjne Arrow Electronics
Microchip Technology i Arrow Electronics nawiązali współpracę
Arrow Electronics wspiera projekt N50 w walce z wykluczeniem cyfrowym w Meksyku
Arrow Electronics uruchamia serię webinariów dla Europy Wschodniej
Arrow Electronics polskim dystrybutorem rozwiązań Cohesity w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania danymi
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Farnell zaprezentował praktyczne innowacje w zakresie brzegowej AI
Produkcja elektroniki
Deficyt podaży pamięci DRAM utrzyma się do 2028 roku
Komponenty
Ukryte zagrożenia z Chin
Projektowanie i badania
Nowe wyzwanie element14 Community: Wprowadź sztuczną inteligencję na linię produkcyjną
Komponenty
Rynek pamięci zmienił się nie do poznania
Projektowanie i badania
Dzień Otwarty WAT - 28 marca 2026 r.
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
ACTE zmienia nazwę na Elpress Polska
Gospodarka
Alphabet wyda na sztuczną inteligencję 185 mld dolarów
Informacje z firm
Grupa RENEX wsparła 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów