Samtec otworzył nowy zakład produkujący kable koncentryczne i złącza RF

| Gospodarka Aktualności

Samtec, światowy pionier w projektowaniu i produkcji elektronicznych rozwiązań w zakresie interkonektów, ogłasza otwarcie swojego najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego w Royersford, w Pensylwanii. Będzie on specjalizował się w produkcji kabli koncentrycznych i złączy RF, obsługując przemysł lotniczy i obronny, branżę urządzeń medycznych, transmisję danych, motoryzację, przemysł półprzewodnikowy, a także sektor oprzyrządowania i elektroniki użytkowej.

Samtec otworzył nowy zakład produkujący kable koncentryczne i złącza RF

Obiekt jest kolejnym elementem rozległej sieci produkcyjnej Samteca, która obejmuje ponad 40 lokalizacji na całym świecie. Na powierzchni 24 tys. stóp kwadratowych wykorzystane zostaną dziesięciolecia doświadczenia i technologii firmy Samtec w dziedzinie inżynierii materiałowej i integralności sygnału. W zakładzie opracowywane będą precyzyjne zespoły kabli RF nowej generacji, które zapewnią lepszą stabilność i elastyczność w czasie oraz rozwiązują typowe problemy branżowe dotyczące fazy, opóźnienia, strat i skuteczności ekranowania. Rodzina trzech nowych kabli RF będzie produkowana w Royersford oraz w zakładzie Samteca w Wilsonville, w stanie Oregon.

- Nowy zakład produkcyjny będzie dostarczał naszym klientom solidne rozwiązania produktowe i technologiczne. Otwarcie tego nowego obiektu wzmacnia ciągłe zaangażowanie Samteca w utrzymanie się w czołówce postępu technologicznego w dziedzinie interkonektów - mówił Brian Vicich, dyrektor ds. technologii w firmie Samtec.

źródło: Samtec

Zobacz również