Zmiany w zarządzie RS Components Eastern Europe

| Gospodarka Aktualności

RS Components Eastern Europe ogłosił, że 5 czerwca 2023 roku Grzegorz Borowiecki objął stanowisko Customer Operations Managera. Jego doświadczenie w skutecznym kierowaniu zespołami oraz pasja do doskonalenia obsługi klienta przynoszą nowe perspektywy w dynamicznym rozwoju firmy.

Zmiany w zarządzie RS Components Eastern Europe

Grzegorz Borowiecki w trakcie swojej kariery zdobył umiejętności w prowadzeniu międzynarodowych zespołów profesjonalistów, a także w analizie danych i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jego innowacyjne podejście do budowania doświadczenia klienta, szeroka wiedza z zakresu zarządzania projektami, a także elastyczne podejście do zmieniających się sytuacji, sprawią, że Grzegorz Borowiecki będzie znakomitym liderem Customer Service w RS Components Eastern Europe.

Zapytany o nową rolę, Grzegorz Borowiecki powiedział: „Jestem podekscytowany możliwością współpracy z zespołem RS Components Eastern Europe. Chcę skoncentrować się na doskonaleniu obsługi klienta i wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do długofalowego sukcesu firmy”.

Przed dołączeniem do RS Components Eastern Europe, Grzegorz Borowiecki pełnił kluczowe role, w tym jako Transition Manager w Philips Domestic Appliances oraz Sales Manager, Commercial Operations HT&P, Project & Product Delivery Manager, Service Center Manager w T.D. Williamson.

Kolejną zmiana w managemencie RS Components nastąpiła w dniu 1 września 2023 roku, kiedy to Leszek Kołdys objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży EE w RS Components Sp z.o.o.

Leszek Kołdys jest związany z branżą automatyki przemysłowej i elektroniki od 2006 roku. Jego doświadczenie obejmuje wprowadzanie produktów automatyki przemysłowej zachodnich marek na rynek polski. Zakładał również oraz kierował działem wsparcia sprzedaży głównie na rynki skandynawskie, UK & I, niemiecki w duńskiej firmie produkcyjnej Velfac. Od 10 lat jest związany z międzynarodowymi dystrybutorami produktów z zakresu automatyki przemysłowej, elektroniki, sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki. Na każdym stanowisku, które piastował, ściśle współpracował z klientami. Bezpośrednio po studiach na Politechnice Gdańskiej jako inżynier aplikacyjny oraz wsparcia technicznego, następnie jako Produkt Manager, Sales Support & Estimating Manager, Key Account Manager, Sales Manager EE.

RS Components Eastern Europe serdecznie witają Grzegorza Borowieckiego na stanowisku Customer Service Managera oraz Leszka Kołdysa na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i są pewni, że ich doświadczenie przyczyni się do podniesienia standardów obsługi klienta oraz wzrostu firmy na rynku.