Rusza usługa ładowania prywatnych EV na stacjach firmy Anwim

| Gospodarka Aktualności

Spółka Anwim, właściciel marki MOYA, wprowadza usługę ładowania pojazdów elektrycznych dla klientów indywidualnych. Użytkownicy aplikacji Super MOYA mogą teraz korzystać z ponad 1500 punktów ładowania w całej Polsce. W lutym bieżącego roku usługa ta została udostępniona klientom biznesowym w ramach oferty MOYA firma.

Rusza usługa ładowania prywatnych EV na stacjach firmy Anwim

Wprowadzona 22 maja nowa funkcjonalność aplikacji Super MOYA jest unikatowym rozwiązaniem na polskim rynku, łączącym usługi ładowania i tankowania z możliwością zbierania w programie lojalnościowym punktów za każdą kilowatogodzinę ładowania i wymieniania je na rabaty bądź nagrody. Aplikacja Super MOYA została uruchomiona w kwietniu 2023 roku - obecnie korzysta z niej już ponad 560 tys. użytkowników. Jest dostępna do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Anwim ma ambicje być jednym z liderów transformacji energetycznej transportu. Strategia firmy zakłada przeznaczenie do 1 mld zł na "zielone" inwestycje i udostępnienie pod marką MOYA Energia 10 tys. punktów ładowania do 2030 roku.

- Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Do końca 2024 roku planowane jest uruchomienie 30 własnych stacji ładowania przy stacjach paliw MOYA, dofinansowanych ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W kolejnych latach udostępnimy własne punkty ładowania również poza stacjami paliw - mówi Paweł Grzywaczewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju sieci MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

źródło: Anwim S.A.