wersja mobilna
Online: 379 Niedziela, 2018.04.22

Biznes

XXII Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2009

piątek, 11 grudnia 2009 10:10

Termin: 15-17 Wrzesień 2009
Miejsce: Bielsko-Biała
Informacje dodatkowe: Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab, które odbywają się w tym roku po raz 22., stanowią najważniejszą w kraju, a także bardzo istotną w naszym regionie Europy, imprezę wystawienniczą w branży energetycznej, energoelektronicznej i pokrewnych.

Po zeszłorocznych targach - rekordowych pod względem liczby wystawców i powierzchni - tegoroczna impreza, choć nieco mniejsza, potwierdza rangę Energetabu.

Jest to miejsce, gdzie spotkać można najważniejsze firmy branżowe i do którego warto się udać, nawet nie będąc związanym zawodowo z sektorem energetyki. Jak co roku redakcja magazynu APA również zaprasza na targi, w poruszaniu się po których pomoże publikowany przewodnik.

Godziny otwarcia ekspozycji: 900 do 1700­­, ostatni dzień od 900 do 1500

Zakres branżowy targów:

  • transformatory, rozdzielnice i aparatura WN,
  • urządzenia wytwórcze energii elektrycznej,
  • kable, przewody, materiały elektryczne i osprzęt sieciowy,
  • automatyka i aparatura kontrolno-pomiarowa,
  • systemy informatyczne,
  • technologie ochrony środowiska,
  • technologie remontowe i modernizacyjne.

Podczas targów zapraszamy do spotkania z przedstawicielami redakcji magazynów APA i Elektronik na stoisku 7 w namiocie W.

Więcej informacji: www.energetab.pl

 

Powiązane artykuły

» Energetab 2010 - pełen sukces


World News 24h

niedziela, 22 kwietnia 2018 15:57

Pixelligent announces $7.6M in new funding to help further drive product commercialization and accelerate global customer adoption. This round of funding includes strategic investments from two new strategic partners, Tokyo Ohka Kogyo Co., a leading Japanese advanced materials manufacturer, and Kateeva, Inc. a leading provider of inkjet deposition equipment for the rapidly growing OLED and HD Display markets. This latest investment was led by The Abell Foundation, with strong support from other Baltimore-based investors, including participation from TCP Venture Captial’s - Propel I and Propel II venture funds.

więcej na: www.pixelligent.com