Montaż kontraktowy, produkcja i projektowanie

| Prezentacje firmowe Artykuły

Prodig Tech jest rozwijającą się firmą, która od początku działalności na rynku zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych na zlecenie. Realizujemy kontraktowy montaż SMT (SMD) małych i średnich serii, zarówno jedno-, jak i dwustronny, w technologii bezołowiowej.

Montaż kontraktowy, produkcja i projektowanie

Wykonujemy montaż SMT małych i średnich serii, prototypów oraz jako nieliczni pojedynczych płytek. Nasz park maszynowy składa się z dwóch automatów montażowych oraz pieca do lutowania rozpływowego. Wydajność linii to ok. 4000 elementów SMD na godzinę.

Mamy swój magazyn części elektronicznych. Współpracujemy również z licznymi firmami zajmującymi się dystrybucją elementów elektronicznych w konkurencyjnych cenach oraz firmami produkującymi obwody drukowane, dlatego możemy zaoferować naszym kontrahentom kompleksowe wykonawstwo elektroniki, od zlecenia wykonania płytek PCB po montaż SMT. Uzupełnieniem oferty jest możliwość obróbki tworzyw sztucznych (obudowy) na frezarce CNC oraz współpraca z firmami zajmującymi się produkcją obudów z tworzyw sztucznych.

Od samego początku zajmujemy się projektowaniem i produkcją układów opartych na mikrokontrolerach AVR firmy Atmel. Naszym klientom możemy zaoferować usługę napisania programu w środowiskach programistycznych C oraz BascomAVR oraz zaprogramowania ww. mikrokontrolerów. W razie takiej potrzeby, układy mogą zostać zaprogramowane tuż przed montażem.

Firmę tworzą inżynierowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki wypracowanym na bazie własnych konstrukcji elektronicznych, takich jak elektroniczne mierniki grubości lakieru czy mikroprocesorowe sterowniki do urządzeń opalających. Oferta naszej firmy kierowana jest do małych i dużych odbiorców. Priorytetową sprawą jest u nas cena i jakość. Prodig Tech mieści się w południowej części województwa śląskiego, 15km od Bielska- Białej oraz 70km od Katowic i Krakowa.

Charakterystyka działalności Prodig Tech:

  • montaż SMT (SMD) małych i średnich serii
  • montaż THT małych serii
  • projektowanie urządzeń elektronicznych
  • programowanie mikrokontrolerów AVR
  • montaż z elementów własnych i powierzonych
  • obróbka CNC obudów

Arkadiusz Berliński
Prodig Tech

www.prodig-tech.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie