1

Kompleksowa usługa EMS

| Prezentacje firmowe

Centrum Ekologicznego Montażu Podzespołów Elektronicznych TSTRONIC należące do grupy Techno-Service SA oferuje kompleksową obsługę w zakresie kontraktowego montażu elektronicznego prototypów oraz małych i średnich serii wysoko wyspecjalizowanych układów elektronicznych.

Kompleksowa usługa EMS

Wiele lat funkcjonowania na rynku, gromadzenia wiedzy i doświadczenia, stałych modernizacji procesów technologicznych oraz inwestycji w rozwój zasobów ludzkich dało firmie opinię pewnego, solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Odbiorcami usług TSTRONIC są producenci urządzeń i podzespołów elektronicznych (w tym wysokospecjalistycznych), jednostki naukowo-badawcze, a także firmy realizujące zaawansowane projekty przemysłowe.

Z naszymi klientami, dostawcami, jednostkami naukowo-badawczymi, w tym Politechniką Gdańską, prowadzimy i rozwijamy otwarty oraz kooperatywny dialog. Nasze główne rynki zbytu to kraje Unii Europejskiej oraz rynek lokalny. TSTRONIC swój sukces opiera na kompetentnych pracownikach, którzy są największym kapitałem firmy i kluczowym czynnikiem sukcesu. Zespół stanowi grupę młodych, kompetentnych, dobrze zorganizowanych ludzi, władających językami obcymi, posiadających stosowne doświadczenie. Zapewnia to skuteczność i efektywność wykonywanych zadań oraz gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia.

Atuty TSTRONIC

  • kompletność i wysoka jakość usługi
  • konkurencyjne ceny i terminy dostaw
  • nowoczesny park maszynowy i zaplecze technologiczne
  • własny dział R&D - doradztwo, współpraca z klientem w zakresie doboru odpowiedniej technologii i komponentów na etapie projektu lub rozwoju urządzenia. Realizacja projektu od pomysłu do urządzenia gotowego, zgodnie z wymaganiami klienta
  • własna komora klimatyczna, która pozwala na przeprowadzenie testów gotowych urządzeń lub ich podzespołów w zmiennych warunkach klimatycznych, np. burn-in test, eliminujący problem zwiększonej awaryjności urządzeń w pierwszym okresie ich użytkowania. Wpływa to znacząco na poprawę zaufania odbiorców końcowych
  • zintegrowany system zarządzania produkcją i procesami logistycznymi - zapewnia kontrolę i weryfikację on-line nad wszystkimi aspektami związanymi z obsługą zleceń klienta (dokumentacja, kompletacja materiału, planowanie, produkcja, wysyłka wyrobów gotowych)

Istotne cechy biznesowe

W pracy stawiamy na kompleksowość usług oraz na klarowny i elastyczny system współpracy z klientem. Jesteśmy pewnym i przewidywalnym partnerem, który prowadzi staranny nadzór własności intelektualnej klienta, gwarantuje mu stabilność współpracy. Pracujemy przy podniesionej kurtynie i budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami, w oparciu o wzajemne zaufanie, lojalność i szacunek.

Zawsze analizujemy przeszłość i wybiegamy w przyszłość po to, aby nieustannie się doskonalić. Idąc w tym kierunku, zapewniamy możliwość monitorowania przez klientów procesu przebiegu zlecenia, stanów magazynowych czy wycen. Aktywne uczestnictwo obu stron przy rozwiązywaniu problemów z pozyskiwaniem komponentów i rozwiązywanie problemów technologicznych jest od zawsze naszym celem.

C.E.M.P.E. TSTRONIC
www.tstronic.eu