Polski producent elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Tatarek jest w Polsce już od wielu lat liderem w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek i różnego rodzaju elektronicznych urządzeń automatyki. Wysoka jakość naszych wyrobów pozwoliła nam na zbudowanie solidnej i ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Współtwórcami naszego sukcesu są inżynierowie-konstruktorzy, którzy dzięki współpracy z działem produkcji opracowali i wdrożyli do produkcji wiele urządzeń spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Odzwierciedleniem sukcesu firmy na rynkach europejskich jest przyznanie naszej firmie "Złotej Statuetki Jakości Produktu" przez ITM w Genewie oraz "Platynowej Statuetki Jakości Produktu" w Paryżu.

Polski producent elektroniki

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Tatarek spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie i posiadają certyfikat CE. Nasze produkty są całkowicie polskimi wyrobami, opracowanymi przez nasze biuro konstrukcyjne, co pozwala nam na odpowiednie przystosowanie specyfikacji poszczególnych urządzeń typowo pod kątem wymagań naszego rodzimego rynku i naturalnie ma również swoje odzwierciedlenie w poziomie cenowym oferowanych przez nas urządzeń.

Profil naszej działalności jest nieustannie modyfikowany w zależności od zapotrzebowania na rynku, co pozwala nam na bardzo szybkie wypełnienie wszelkich luk rynkowych i tym samym zapewnienie klientom zaawansowanych technicznie i bezawaryjnych urządzeń. Stanowią one niejednokrotnie znakomitą alternatywę dla produktów renomowanych producentów i dosyć często przewyższają je swoimi właściwościami, co dzięki znacznie korzystniejszej skalkulowanych cenach przystosowanych do naszego, jakże specyficznego, rynku pozwala na stałe powiększanie grona naszych odbiorców, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Oferta handlowa obejmuje produkty własnej produkcji. W ramach naszego bogatego asortymentu oferujemy:

  • zasilacze napięcia zmiennego,
  • zasilacze napięcia stałego stabilizowane i niestabilizowane,
  • zasilacze impulsowe,
  • zasilacze samochodowe,
  • przetwornice i ładowarki,
  • regulatory temperatury (mikroprocesorowe),
  • akcesoria antenowe (wzmacniacze, symetryzatory, zwrotnice, sumatory),
  • anteny RTV (kierunkowe, do okólne, szerokopasmowe, logarytmiczne),
  • usługi w zakresie tworzyw sztucznych.

Produkowane ładowarki obsługują akumulatory Ni-Cd oraz Ni-MH, a także akumulatory samochodowe 6V i 12V w zakresie pojemności od 34Ah do 180Ah z pełnym zabezpieczeniem, jak również akumulatory żelowe o napięciu 6-12V z pełną kontrolą stanu ładowania.

W naszej ofercie znajdują się także przetwornice samochodowe napięcia 12/24V na 230V (DC/AC) przydatne do zasilania urządzeń powszechnego użytku o mocy pobieranej nieprzekraczającej 2500W oraz przetwornice napięcia DC/DC o mocy pobieranej nie przekraczającej 80W. Poza wyżej wymienionym asortymentem oferujemy również szeroki wybór automatyki znajdującej zastosowanie w branży grzewczej i wentylacyjnej.

Zakład Elektroniczny Tatarek
www.tatarek.com.pl