Polwat – producent zasilaczy dla automatyki i przemysłu

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Polwat, od przeszło 20 lat na rynku, oferuje szeroką gamę urządzeń zasilających o mocy od 3W do 2kW, przeznaczonych do zasilania systemów automatyki przemysłowej, telekomunikacji, aparatury medycznej i wojskowej. Specyficzne wymagania, jakie muszą spełniać tego typu urządzenia w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania, spełnienia norm kompatybilności elektromagnetycznej oraz wysokiej niezawodności sprawiają, że do ich produkcji potrzebne są odpowiednie technologie oraz doświadczony zespół konstruktorów. Spełnienie tych wymagań pozwala na produkcję urządzeń zasilających według własnych opracowań.

Polwat – producent zasilaczy dla automatyki i przemysłu

Oprócz standardowych zasilaczy AC/DC w ofercie firmy Polwat znajdują się systemy zasilania, w tym bezawaryjnego, montowane i konfigurowane w szafach wiszących i stojących według indywidualnych wymagań odbiorcy. Do tego celu wykorzystywane są zasilacze buforowe do montowania na szynie TS-35 oraz prostowniki do szaf typu Rack 19".


Modułowa koncepcja systemów zasilania w szafach typu Rack 19" pozwala na elastyczne konfigurowanie systemu odpowiednio do potrzeb wszystkich użytkowników. Systemy te mogą być rozbudowane o panele z zabezpieczeniami, wskaźnikami i przekaźnikami sygnalizacyjnymi. Osobną grupę stanowią zasilacze do systemów radiokomunikacyjnych, wyposażone w wewnętrzny akumulator (7-28Ah).

Mogą być przystosowane do zamontowania dostępnych na rynku radioodbiorników (ICom, Motorola, Radmor, Kenwood, Sepura, DeTeWe, Yaesu). Równie obszerną pozycję w ofercie firmy Polwat zajmują przetwornice DC/DC. W tej grupie znajdziemy przetwornice o mocy od 3W-1kW. Głównie są to przetwornice do montażu PCB, na szynę TS-35 oraz płytę montażową.


Ofertę przetwornic DC/DC uzupełnia wykonanie do kaset systemu Eurocard wsokości 3U. Oferujemy także montaż systemów zasilania według projektu zamawiającego i montaż kontraktowy pakietów elektroniki oraz kompletnych urządzeń. Po szczegółową ofertę zapraszamy na naszą stronę internetową: www.polwat.com.pl .

Stanisław Gudyś
Polwat

www.polwat.com.pl