Dostarczamy zasilacze… bez przerwy

| Prezentacje firmowe Artykuły

Działające na rynku tradycyjne polskie przedsiębiorstwa produkcyjne muszą konkurować ze światowymi koncernami, które dzięki swej silnej międzynarodowej pozycji, wykorzystaniu ekonomii skali i praktycznie nieograniczonym zasobom bardzo łatwo zadomowiły się na atrakcyjnym polskim rynku. Dlatego polscy producenci zmuszeni są do wyszukiwania nisz rynkowych i opracowywania specjalistycznych urządzeń.

Dostarczamy zasilacze… bez przerwy

Funkcjonując nawet jako gracz niszowy, utrzymuje się na rynku świadomość marki, dzięki czemu potencjalni klienci zwracają się z zapytaniami także o wyroby ogólnego zastosowania. Tutaj jednak presja cenowa jest ciągle najważniejszym kryterium wyboru, z reguły nie do spełnienia w krajowej produkcji. Dlatego Merawex zdecydował o założeniu spółki zależnej Merawex trade S.A., która koncentruje się na wprowadzaniu i dystrybucji towarów importowanych.

Merawex trade postawił na wysoką jakość i bezpieczeństwo wprowadzanych na rynek towarów. Spośród ogromnej liczby dostępnych na rynku produktów zostały wybrane tylko te, które pozytywnie przeszły testy prowadzone przez doświadczonych inżynierów firmy Merawex. W oparciu o te produkty została stworzona należąca do firmy marka Mixpo.

Miniaturowe zasilacze uniwersalne serii MS

Seria MS to rodzina jednowyjściowych zasilaczy przeznaczonych do zasilania systemów automatyki przemysłowej, urządzeń sygnalizacji alarmowej, systemów oświetlenia oraz innych urządzeń wymagających stabilnego źródła napięcia stałego.

Zasilacze Mixpo MS wykonane są jako moduły umożliwiające przykręcenie ich do płyty montażowej lub z wykorzystaniem dodatkowego uchwytu, zamocowanie ich na szynie DIN 35mm. Zasilacze dostępne są w mocach od 25W do 150W i mają wszystkie cechy spotykane w tego typu zasilaczach.

Zasilacze buforowe serii MC

Kolejnym przedstawicielem grupy Mixpo jest seria buforowych zasilaczy MC o mocach od 20W do 140W. Zasilacze te przeznaczone są do zasilania systemów automatyki przemysłowej, urządzeń sygnalizacji alarmowej oraz innych urządzeń wymagających podtrzymania napięcia przy zaniku zasilania z sieci elektroenergetycznej.

Rodzina Mixpo MC współpracuje z akumulatorami typu VRLA. Podobnie jak zasilacze serii MS również zasilacze buforowe MC można przykręcić do płyty montażowej lub montować na szynie DIN 35mm (wykorzystując dodatkowy uchwyt).

Inwertery sinusoidalne serii IS

Merawex trade pod własną marką oferuje również inwertery DC/AC o sinusoidalnym kształcie napięcia wyjściowego. Dostępne są wersje o mocach od 1 do 3 kVA, przeznaczone do montażu w rack 19". Są to profesjonalne inwertery, znajdujące zastosowanie głównie w automatyce przemysłowej, w systemach telekomunikacyjnych oraz urządzeniach pomiarowych.

Przełączniki prądu przemiennego serii STS

Przełączniki STS są stosowane do automatycznego przełączania pomiędzy dwoma sieciami 230VAC w celu zapewnienia bezprzerwowej pracy urządzeń narażonych na zaniki zasilania sieciowego. W ofercie firmy Merawex trade znajdują się urządzenia o maksymalnych prądach przełączania do 32A. Powyżej zostały przedstawione tylko wybrane urządzenia z oferty Merawex trade.

Spółka oferuje również wiele innych wyrobów znanych i cenionych na świecie producentów. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo techniczne, zarówno przed, jak i po sprzedaży. Na dbałości o klienta, wspieranej dwudziestoma latami doświadczeń w zakresie projektowania i produkcji zasilaczy, chcemy budować naszą przewagę konkurencyjną. Zapraszamy do współpracy!

Merawex trade
www.mixpo.pl

Zobacz również