Masters - kompleksowy dostawca podzespołów elektronicznych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Masters to ugruntowana na rynku, polska spółka elektroniczna powstała w 1996 roku w Gdańsku. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach dotyczących: dostarczania komponentów elektronicznych, projektowania urządzeń, doradztwie technicznym i koordynacji produkcji elektroniki.

Masters - kompleksowy dostawca podzespołów elektronicznych

Zajmujemy się przede wszystkim współpracą z producentami urządzeń elektronicznych. Kładziemy na to największy nacisk i specjalizujemy się w tym obszarze rynku. Dysponujemy szeroką ofertą podzespołów i materiałów sprawdzonych w praktycznych rozwiązaniach na rynku. Staramy się być bezpośrednim ogniwem, które łączy producentów OEM z wytwórcami środków do produkcji.

Dzięki temu jesteśmy swoistym elementem lokalnego, europejskiego zaopatrzenia z pojemnym magazynem, w którym firmy produkcyjne zawsze mogą bez zwłoki kupić potrzebne podzespoły i materiały. Nasi reprezentanci, pracujący w różnych częściach Polski, utrzymują z kolei bezpośredni kontakt z producentami urządzeń - szczególnie z kadrą techniczną, konstruktorami i oczywiście działami zakupów.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, należącymi do światowej czołówki firm elektronicznych. Import bezpośredni jest podstawą naszej pracy, gdyż zapewnia najlepsze warunki finansowe dla klientów i stabilność działania firmy. Producent elektroniki, to wymagający partner doskonale orientujący się w zawiłościach rynku dystrybucyjnego.

W takiej sytuacji najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest sytuacja, w której nasza firma jest jedynym ogniwem łączącym klienta z producentem. Jest to szczególnie ważne, kiedy w grę wchodzą zakupy dużych ilości komponentów. Masters zapewnia najkrótszy łańcuch dostaw dla sieci dystrybucji.

Masters po raz trzeci z rzędu uzyskał status Dystrybutora Nr 1 elementów firmy ST Microelectronics w Polsce.

Produkcja i projektowanie

Wybrane linie dystrybucyjne Masters

Nasi klienci otrzymują wsparcie ze strony profesjonalnych inżynierów w czasie całego procesu projektowania i rozwoju urządzeń elektronicznych. Począwszy od koncepcji i założeń, poprzez projekty techniczne, testowanie, aż do prototypu produkcyjnego, gotowego do wdrożenia.

Masters prowadzi biuro wsparcia projektowego oraz od ponad 10 lat świadczy dla klientów usługę koordynacji montażu elektronicznego na zlecenie (CEM). Realizujemy zlecenia montażu przewlekanego, montażu SMD, montażu ręcznego i na fali. Wykonujemy prototypy włącznie z prototypami produkcyjnymi, zamówienia jednostkowe jak również duże zlecenia montażowe.

Jesteśmy blisko klienta

Masters prowadzi własne centrum Kompetencyjno-Szkoleniowe dla inżynierów aplikacyjnych i konstruktorów. Uczestnicy zajęć w praktyce poznają zasady implementacji określonych rozwiązań projektowych.

Realizowane przez nas programy, cieszą się coraz większym powodzeniem wśród kadry technicznej, która ceni sobie najwyższej klasy profesjonalizm zajęć. Poza centralną siedzibą w Straszynie Masters ma cztery biura regionalne: w Warszawie, Radomiu, Katowicach i Rzeszowie, dzięki czemu firma jest w stanie być zawsze blisko swoich klientów i służyć im pomocą w chwili, gdy tego potrzebują.

Stabilne dostawy komponentów

Gwarantujemy pewne, stabilne i terminowe dostawy elementów. Dysponujemy dobrze zaopatrzonym magazynem, dzięki czemu realizujemy błyskawiczną wysyłkę. Oferujemy klientom również pewien bufor bezpieczeństwa towarowego, który zwalnia ich z konieczności utrzymywania zapasów u siebie i zamrażania środków finansowych.

Masters
www.masters.com.pl

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie