Elproma Elektronika - dystrybutor i producent

| Prezentacje firmowe Artykuły

Elproma Elektronika istnieje od 1992 roku i jest głównym dostawcą przełączników i złączy na rynku polskim, a od 10 lat jest producentem urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych GPRS/GSM. Elproma dysponuje ofertą pozwalającą swobodnie dopasować wybrane elementy do potrzeb projektu, oszczędzając tym samym licznych kłopotów z adaptowaniem rozwiązań do tego, co oferuje powszechnie rynek azjatyckich podzespołów w Polsce.

Elproma Elektronika - dystrybutor i producent

W zakresie komponentów oferujemy szeroką i ciekawą ofertę zarówno przycisków i przełączników jak również złączy, buzerów i modułów do bezprzewodowej transmisji danych. Na szczególną uwagę zasługuje grupa miniaturowych przycisków duńskiej firmy Mec. Są one niezwykle trwałe, mające klasę szczelności IP67, a ich żywotność wynosi aż 10 mln cykli przełączeń!

Dostępność wersji z różnymi kształtami przycisków daje konstruktorom i projektantom możliwość wykonania niezwykle estetycznego interfejsu użytkownika oraz obudowy, co zresztą coraz częściej staje się kluczowe w projekcie. Jedynym ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia projektanta. Drugą szczególnie ważną dla polskich producentów grupą przełączników są elementy firmy Carling.

Idealnie sprawują się w każdych warunkach. Doskonale znana na rynku polskim seria Contura V z powodzeniem znajduje zastosowanie na łodziach motorowych, w pojazdach specjalistycznych oraz w autobusach. Różnorodność funkcji, podświetlenia i kolorów kapturków, odporność na czynniki zewnętrzne sprawiają, że przełączniki Carling sprawdzają się tam gdzie liczy się niezawodność oraz skuteczność.

W dziale M2M zajmujemy się dystrybucją modułów GSM/GPRS następujących firm: Telit (moduły GSM, GPRS, Edge, 3G, LTE, CDMA, GPS, Glonass, ZigBee, M_BUS, Short Range) Septentrio oraz OriginGPS, Bluegiga (moduły Bluetooth oraz WiFi). Wraz ze zdobywaną na tym polu wiedzą i doświadczeniem udostępniliśmy naszym klientom możliwość skorzystania z naszych usług w dziedzinie projektowania HW/SW oraz możliwości wykonania prototypów.

Elproma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i inżynierów wspierających obsługę klienta. Prowadzi własną pomoc techniczną dla oferowanych komponentów. Handlowcy i inżynierowie aplikacyjni spotykają się ze swoimi klientami i są do ich ciągłej dyspozycji. Tworzymy zgrany zespół młodych i ambitnych ludzi. W naszych dążeniach staramy się być najlepszym zespołem specjalistów zorientowanym na nowe wyzwania.

Elproma Elektronika
www.elproma.com.pl