Maszczyk oferuje kompleksowe usługi produkcyjne elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z szerokim gronem najwyższej klasy specjalistów współtworzących rynek produktów elektronicznych w Polsce, firma Maszczyk oferuje kompleksowe usługi projektowania i produkcji gotowych urządzeń elektronicznych. Oferujemy realizację od podstaw, do gotowego produktu, w której skład wchodzą: projekt graficzny, projekt 3D, płytka PCB, klawiatura membranowa, malowanie i frezowanie, fronty foliowe, obudowa łącznie z formą wtryskową i wykonaniem nadruków i płyt czołowych.

Maszczyk oferuje kompleksowe usługi produkcyjne elektroniki

Przyjdź do nas z własnym pomysłem, a my na bazie naszych doświadczeń, doradzimy Ci jak rozwinąć Twój produkt.

Projekt graficzny - przy pomocy naszych specjalistów zaproponujemy projekty graficzne, realizując je ze starannością i dopasowując do Twoich potrzeb.

Wydruk 3D - abyś mógł obejrzeć swój w pełni uformowany produkt stworzymy dla ciebie wydruk 3D. Na tym etapie możemy również oddać projekt do poprawki, stworzyć wstępny projekt płytki PCB.

Forma wtryskowa - następnym krokiem będzie stworzenie formy wtryskowej i wstępnych wyprasek. Możemy sprawdzić, czy produkt odpowiada wymaganiom i zatwierdzić dalszą produkcję lub wprowadzić dalsze innowacje.

Obudowa - rusza produkcja gotowej obudowy w terminie ustalonej realizacji.

Projektowanie płytki PCB - na tym etapie jak i wcześniej możemy zaprojektować płytkę PCB. Dostosować ją do wymagań obudowy i potrzeb urządzenia.

Klawiatury membranowe - rozwijając możliwości urządzenia możemy zaprojektować i zainstalować klawiaturę membranową, dzięki której produkt zyska na funkcjonalności i estetyce.

Gotowe urządzenie - twój produkt jest już gotowy, jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany współpracą i kolejnymi realizacjami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na naszej stronie internetowej.

MASZCZYK s.c.
www.maszczyk.pl