Gwarantowana jakość przy rozsądnych kosztach

| Prezentacje firmowe Artykuły

Unidruk powstał w 1991 roku i zajmuje się produkcją obwodów drukowanych. Mamy stabilną pozycję na krajowym oraz zagranicznym rynku producentów PCB i duży potencjał produkcyjny, co umożliwia wykonywanie zarówno niewielkich partii prototypowych, jak i produkcji seryjnej. Nasze produkty wykonujemy z wielką dbałością o jakość, staramy się osiągać stuprocentową bezbłędność wykonania i zgodność z projektem oraz wymaganiami technicznymi klienta, ale również estetykę produktu, która ma coraz większe znaczenie dla naszych odbiorców.

Gwarantowana jakość przy rozsądnych kosztach

Nieustannie dążymy do spełnienia rosnących wymagań naszych klientów, zatem stale rozwijamy nasz park maszynowy. Jesienią 2013 roku zakończyliśmy budowę nowego skrzydła budynku, w którym znajdzie się nowa linia metalizacji i nowa linia do nakładania powłok z metali szlachetnych, takich jak złoto i pallad. Pokrycie palladem to nowość na naszym rynku i wyrażamy nadzieję, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem klientów, dla których najważniejsza jest wytrzymałość i łatwość lutowania.

Dynamiczny rozwój naszej firmy nie byłby możliwy bez dofinansowania przez Unię Europejską. Pozyskane środki umożliwiły nam zakup wielu nowoczesnych urządzeń, takich jak wiertarka CNC, a także linie metalizacji i pokrycia metalami szlachetnymi. Wprowadzamy nowy system bazowania klisz oparty na urządzeniu do bazowania, profesjonalnym foto-ploterze oraz nowych naświetlarkach. Pozwoli nam to na wykonywanie obwodów o większym upakowaniu, dokładności i precyzyjności. Zakupiliśmy również nowoczesny, szybki i bardzo precyzyjny tester elektryczny Loc8-EVO3 firmy Gardien, jeden z najszybszych z używanych w polskich firmach produkujących PCB. Wesprze on w testowaniu nasz dotychczasowy tester Speedy 588 firmy Mania Technology.

Nasz park maszynowy w połączeniu ze świetnie zgraną i doświadczoną kadrą pozwalają na produkcję obwodów najwyższej jakości, które śmiało mogą konkurować z wyrobami krajowych oraz zagranicznych producentów. Świadczy o tym chociażby zaufanie naszych dotychczasowych klientów, a także rosnąca baza nowych kontrahentów, którzy coraz częściej wybierają jakość gwarantowaną przez Unidruk przy rozsądnych kosztach.

Oferujemy wyroby wykonane przy użyciu wyłącznie najlepszej jakości materiałów dostarczanych przez m.in. Atotech, Grilex. Współpracujemy z dwiema zaufanymi firmami, które zapewniają naszym klientom dogodne warunki realizacji zamówień na montaż elementów SMD i przewlekanych.

Nie zapominamy o innych aspektach związanych z naszą działalnością, a w szczególności o trosce o nasze środowisko. We wrześniu 2013 roku wprowadziliśmy system zarządzania środowiskowego zgodnego z normą PN-EN ISO 14001:2005. Od 2010 roku posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania ISO w zakresie sprzedaży płytek obwodów drukowanych spełniających wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009. Na każdym etapie produkcji dbamy o czystość, sterylność w celu zapewnienia niezawodności produkowanych obwodów i zachowania ich wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, korozję. Nie spoczywamy na laurach w zakresie rozwoju produkcji, dlatego szukamy nowych możliwości, które uczynią naszą produkcję jeszcze lepszą i wydajniejszą, planujemy również zakup nowych technologii. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów.

Oferta

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonanie obwodów drukowanych dwustronnych i jednostronnych:

  • nanoszenie masek przeciwlutowniczych w szerokiej gamie kolorów, opisów montażowych,
  • testowanie elektryczne,
  • cynowanie metodą HAL bezołowiowe zgodne z dyrektywą 2002/95/WE RoHS,
  • pokrywanie pól kontaktowych złotem, palladem lub pastą węglową,
  • nacinanie płytek do rozłamywania (rylcowanie), cięcie na wymiar, frezowanie nietypowych kształtów,
  • trawione szablony do SMD,

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w procesie przygotowywania projektów.

Unidruk S.C.
www.unidruk.pl

Zobacz również