Przekaźniki w BNS - szeroka oferta i natychmiastowa dostępność

| Prezentacje firmowe Artykuły

BNS to firma specjalizująca się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych, elektronicznych oraz wyrobów automatyki. Mamy 23 lata doświadczenia w branży, co pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Mamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług.

Przekaźniki w BNS - szeroka oferta i natychmiastowa dostępność

Nasza oferta liczy aktualnie ponad 25 tysięcy pozycji asortymentowych, dzięki temu współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem.

BNS stawia na znane i sprawdzone marki o wysokiej jakości, dostarczając klientom zaawansowane technologicznie przekaźniki dwóch wiodących na rynku marek: Relpol i Finder. Sprzedajemy przekaźniki elektromagnetyczne spełniające wymagania większości klientów, zarówno jeśli chodzi o jej zakres, jak i stosowane technologie, zarówno jeśli chodzi o wersje miniaturowe dla elektroniki, przeznaczone do montażu na płytce drukowanej, jak i przekaźniki przemysłowe, a także komplet akcesoriów (podstawki, gniazda, bezpieczniki, obejmy). Wersje przemysłowe są przeznaczone do większości typowych zastosowań w automatyce, urządzeniach grzewczych i klimatyzacyjnych, oświetleniu i automatyce budynkowej. Wiele z naszych przekaźników spełnia także standardy dla sprzętu gospodarstwa domowego.

Elementy te gwarantują wysoką izolację i są dostępne w wersjach z cewkami na prąd stały i zmienny, także z mocowaniem na szynę DIN. W ofercie BNS znajdują się także przekaźniki do dużych obciążeń, przeznaczone do łączenia silników i systemów ogrzewania i oświetlenia oraz przekaźniki sygnałowe - do łączenia małych sygnałów w telekomunikacji, sprzęcie pomiarowym i kontrolnym oraz sprzęcie testującym. Zapewniają bardzo dużą jakość łączeń. W ofercie mamy również przekaźniki dla przemysłu motoryzacyjnego - dla centralnych zamków, elektrycznie otwieranych szyb, świateł, alarmów, ogrzewania szyb i siedzeń.

Oprócz tych przekaźników, które mamy w ofercie od lat, sukcesywnie wprowadzamy nowości, takie jak przekaźniki mocy do montażu powierzchniowego, przekaźniki z końcówkami do szybkiego montażu, czy miniaturowe przekaźniki sygnałowe. Cechą oferty BNS jest bardzo szeroki spektrum marek i wykonań dostępnych od ręki z naszego magazynu.

Poza wymienionymi wiodącymi markami BNS dostarcza elementy firm takich jak: Hongfa, Zettler, Meder, Schrack, Omron, Takamisawa, Panasonic TE Connectivity, Axicom i wiele innych, przez co nasz klient ma najlepszy wybór i nie jest ograniczony jedynie do niewielkiego wycinka tego, co oferuje rynek poprzez autoryzowanych dostawców skupionych na jednej marce własnej.

Wersje specjalne

Szeroką ofertę BNS najbardziej widać w tym jak bogata jest oferta wykonań specjalnych przekaźników. Przykładem mogą być wersje wąskoprofilowe, których szerokość nie przekracza 5 mm. Przekaźniki te mimo niewielkich gabarytów są dość wydajne, jeśli chodzi o maksymalną moc przełączania i trwałość. Automatyka i przemysł tworzą też spore zapotrzebowanie na przekaźniki w obudowie przystosowanej do montażu na szynie DIN, które mamy w różnych wersjach wykonań mechanicznych (dioda sygnalizująca stan, przycisk testujący, czy możliwość ręcznego wymuszenia zmiany stanu styków) i parametrach.

Wersje specjalne to także wielostykowe przekaźniki bezpieczeństwa, przekaźniki czasowe, zmierzchowe oraz wersje zapewniające programowalność. W tym obszarze lokują się ponadto wersje o złożonym montażu, na przykład w podstawkach, możliwość grupowania w moduły lub bloki. Są to także elementy o dużej odporności środowiskowej i wysokiej obciążalności styków, także wersje dla instalacji 3-fazowych.

Przekaźniki półprzewodnikowe

BNS oferuje też wersje półprzewodnikowe przekaźników (SSR) zastępują tradycyjne rozwiązania elektromechaniczne, głównie do aplikacji o małych wymaganiach napięciowo-prądowych, a zwłaszcza gdzie stresy i narażenia przeciążeniowe są niewielkie, jak telekomunikacja, medycyna, elektronika konsumencka i wybrane obszary automatyki budynkowej.

Obsługa klienta i wsparcie techniczne

BNS oferuje kompetentną obsługę techniczną oraz doradztwo w zakresie zastosowań. Wspieramy klientów w doborze najlepszego rozwiązania w każdej aplikacji. Dzięki odpowiedniej polityce magazynowej jesteśmy w stanie zapewnić szybkie dostawy.

BNS
www.bns.com.pl