Elza Europe to płytki drukowane i montaż kontraktowy w jednym miejscu

| Prezentacje firmowe Artykuły

Elza Europe jest producentem kontraktowym elektroniki i dostawcą jedno- i wielowarstwowych płytek drukowanych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2002 roku i oferuje klientom najnowsze technologie produkcji i montażu, gwarantując wysoką jakość usług i przystępne ceny. Duże inwestycje w wyposażenie technologiczne gwarantują wysoki standard usług i wykonanie każdego rodzaju montażu oraz zapewniają moc produkcyjną 5 mln komponentów miesięcznie.

Elza Europe to płytki drukowane i montaż kontraktowy w jednym miejscu

Na życzenie klienta wykonujemy testy funkcjonalne oraz dostarczamy wizualną próbkę. Używamy specjalnych testerów dla kabli i wiązek przewodów. Od 2007 roku działa polski oddział Elzy, który oferuje klientom pełną obsługę handlową, opiekę nad realizacją projektów oraz wsparcie techniczne. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie standardów pracy, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji skomplikowanych obwodów dwustronnych i wielowarstwowych, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej elektronice.

    Firma Elza Europe w liczbach:
  • roczny obrót firmy przekracza 20 mln euro,
  • jesteśmy również przystosowani do produkcji wieloseryjnej,
  • silną stroną Elzy jest elastyczność: tygodniowo realizujemy średnio 6,4 nowego projektu,
  • 85% naszej produkcji kierowane jest na eksport, z tego 60% do Szwajcarii.

Montaż kontraktowy

Elza oferuje kompleksową usługę produkcyjną obejmującą montaż kontraktowy. Zakres oferty obejmuje przygotowanie techniczne, automatyczny montaż powierzchniowy - w technologii bezołowiowej, ręczny montaż elementów nietypowych SMT i THT przy użyciu kleju lub pasty lutowniczej.

Stosujemy kontrole międzyoperacyjne w procesie produkcji zapewniające wysoką jakość usługi, testowanie AOI i funkcjonalne oraz finalny montaż mechaniczny. Zabezpieczamy pakiety powłokami ochronnymi i oferujemy pełną pomoc w rozwiązywaniu problemów produkcyjno-technologicznych związanych z produktem.

Produkcja płytek drukowanych

Elza Europe jest producentem płytek drukowanych - większość produkcji to płytki wielowarstwowe, które stanowią większość naszej produkcji, produkujemy także obwody jednostronne na podłożu aluminiowym wykorzystywane najczęściej w produkcji modułów oświetleniowych bazujących na diodach LED dużej mocy. Oferowane przez nas produkty są w pełni zgodne z dyrektywą unijną RoHS oraz normami IPC. Nasz park maszynowy składa się w większości ze sterowanych numerycznie, bardzo precyzyjnych i wydajnych maszyn, dzięki którym proces produkcyjny jest w niemal w 100% zautomatyzowany.

Do produkcji obwodów drukowanych używamy materiałów od najlepszych na świecie producentów, stosujemy kontrole międzyoperacyjne i końcowe wyrobu. Dla zapewnienia stuprocentowej sprawności naszych obwodów produkowane obwody poddajemy badaniom na testerach elektrycznych i optycznych. Poza obwodami drukowanymi podejmujemy się wykonania szablonów laserowych do nakładania pasty lutowniczej o wymiarach do 600×600 mm i grubości 0,05-0,5 mm.

ELZA Europe

Zobacz również