Złącza przemysłowe - szeroki asortyment, najlepsze marki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Złącza przemysłowe to produkty uniwersalne, które stosowane są w wielu aplikacjach - od tych związanych z elektroniką, poprzez automatykę, do transportu oraz energetyki. Jesteśmy firmą dystrybucyjną specjalizującą się w dostawach elementów elektrotechnicznych oraz elektronicznych i regularnie rozszerzamy ofertę złączy dla wymienionych branż, dostarczając naszym klientom zarówno elementy producentów markowych, jak też ich ekonomiczne zamienniki.

Złącza przemysłowe - szeroki asortyment, najlepsze marki

Złącza pełnią w urządzeniach i systemach elektrycznych oraz elektronicznych funkcję kluczową. Warunkują one ich poprawne działanie, zapewniając transmisję sygnałów, przesył danych i energii. Ze względu na różnorodność zastosowań i wymogów technicznych im stawianych, koniecznością jest, aby dostawca złączy posiadał szeroką ofertę handlową.

Wychodząc temu naprzeciw, rozbudowaliśmy nasz asortyment i obecnie proponujemy klientom zarówno złącza niskonapięciowe, służące np. do komunikacji z układami sterowania i pomiarowymi, jak też wersje silnoprądowe wykorzystywane w za silaniu i układach wyjściowych urządzeń. Zakres obejmuje produkty od tych stosowanych w projektach tworzonych przez amatorów elektroników, po trafiające do profesjonalnych aplikacji w przemyśle, górnictwie czy przykładowo telekomunikacji.

Kompleksowa oferta

Szerokość oferty to jednak nie wszystko. Staramy się również pogłębiać ją na tyle, aby klienci mogli dobrać złącze pod względem parametrów jakościowych i cenowych. Podstawę tworzą tu wyroby pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Phoenix Contact, HARTING, WAGO, Molex, TE Connectivity czy Amphenol.

Z drugiej strony dostarczamy alternatywne do nich wyroby, w wielu przypadkach niewiele różniące się specyfikacją techniczną od elementów oryginalnych, a jednocześnie tańsze. Staramy się na bieżąco spełniać wymagania klientów, wzbogacając naszą ofertę o pojawiające się na rynku nowości i poszukiwane podzespoły.

Jest co łączyć

Złącza to jedynie część oferty firmy BNS, która obecnie obejmuje aż 25 tys. pozycji asortymentowych. W magazynie mamy podzespoły i urządzenia znanych na rynku marek - zarówno te elektroniczne, jak też szereg produktów do zastosowań w automatyce i aplikacjach elektrotechnicznych. Zapewniamy w ciągłej sprzedaży większość popularnych elementów o uniwersalnym przeznaczeniu, do tego jesteśmy w stanie na życzenie klienta sprowadzić komponenty nietypowe.

W przypadku wyrobów, które tworzą u nas największe asortymentowo grupy produktów, wymienić należy m.in. komponenty elektromechaniczne i elektroenergetyczne, aparaturę pomiarową, narzędzia ręczne, złącza, czujniki oraz elementy półprzewodnikowe dużej mocy i zasilacze. Tych ostatnich proponujemy ponad 200 różnych typów!

Warto zaufać doświadczeniu

Działamy na rynku od początku lat 90. zeszłego wieku i przez ten czas nie tylko wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży podzespołów i urządzeń, ale też zyskaliśmy doświadczenie pozwalające zaoferować klientom dokładnie to, czego potrzebują. Z jednej strony jesteśmy otwarci na odbiorcę detalicznego, który jest zainteresowany kupnem pojedynczych sztuk produktów, z drugiej zaś zaopatrujemy w elementy firmy produkcyjne, będąc dla wielu z nich preferowanym dostawcą.

W każdym z przypadków świadczymy usługi związane z kompletowaniem wyrobów. Jest to dla klienta bardzo wygodna forma współpracy, pozwalająca zaoszczędzić sporo pracy działowi zaopatrzenia i uwolnić się od ryzyka związanego z niekompetencją wielu partnerów. Firmom zainteresowanym handlem na skalę hurtową oferujemy też atrakcyjne stałe warunki współpracy oraz rabaty.

BNS Sp. z o.o.
www.bns.com.pl