Nowa seria obudów z rodziny Plastic Box

| Prezentacje firmowe Artykuły

Plastic Box to rodzina nowych obudów charakteryzująca się stosunkowo niewielkimi rozmiarami, dużą różnorodnością typów oraz bardzo atrakcyjną ceną. Dzięki temu mogą stanowić podstawę do wielu urządzeń z branży drobnej elektroniki, takich jak czujniki, regulatory, przyciski, sterowniki, piloty, czy też być wykorzystane jako standardowa ochrona mechaniczna płytek PCB przed narażeniami.

Nowa seria obudów z rodziny Plastic Box

Obudowy produkowane są z polistyrenu (PS), który ma doskonałe właściwości dielektryczne, a dzięki elastycznemu podejściu producenta istnieje możliwość wykonania serii obudów w pełni przygotowanych pod wymagania klienta. W zakres świadczonych przez firmę Dacpol usług wchodzi - oprócz samej sprzedaży - frezowanie, grawerowanie, znakowanie, malowanie (dostępne są wszystkie kolory z palety RAL) oraz montaż mechaniczny elementów takich jak przyciski lub dławnice kablowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i firm produkcyjnych, jesteśmy w stanie zapewnić dostawę bezpłatnych próbek z przeznaczeniem do wykonania prototypów nowych urządzeń. Inną możliwością jest produkcja puszki od zera, co wiąże się z wykonaniem rysunku technicznego, formy wtryskowej i przygotowania wydruku 3D. W przypadku, gdy obudowa spełni oczekiwania, wersja testowa zostaje wdrożona do produkcji.

Możliwości produkcyjne

Firma Dacpol jest w stanie zaprojektować detal, wykonać formę wtryskową oraz rozpocząć produkcję wyprasek. Standardowo nasze obudowy produkowane są z polistyrenu (PS) lub z ABS w kolorze czarnym i jasnoszarym. Odpowiedni dobór materiałów, nowoczesne wtryskarki oraz sprawdzone źródła zaopatrzenia w surowce dają w efekcie produkt najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie.

W chwili obecnej posiadamy 13 wtryskarek o łącznej średniej wydajności 20 000 obudów na dobę, jesteśmy więc w stanie szybko zrealizować nawet bardzo duże zamówienia. Stale rozszerzamy asortyment produkowanych przez nas obudów. Realizujemy zamówienia indywidualne, w których klient ma możliwość wyboru rodzaju materiału i jego koloru (np.: polipropylen, PC ABS, noryl).

Posiadana przez nas wiedza i technologia umożliwia stworzenie wypraski dokładnie takiej, jakiej potrzebuje klient. Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty. Gwarantujemy ciągłość produkcji i dostaw produkowanych przez nas obudów oraz ich wysoką jakość nawet dla dużych ilości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wciąż udoskonalanej technologii i własnej produkcji form wtryskowych jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Od początku istnienia firmy posiadamy własną narzędziownię, co pozwala na redukcję kosztów i pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym od samego początku, a także na bardzo szybką i sprawną interwencję w razie potrzeby. Narzędziownia obsługuje potrzeby własne i zlecenia zewnętrzne oraz posiada wysokiej jakości maszyny do produkcji form wtryskowych.

Sprawna logistyka i natychmiastowa dostępność

Utrzymywanie wysokich stanów magazynowych i ciągłości produkcji zapewnia klientom natychmiastowy dostęp do asortymentu. Dopracowana logistyka obsługi klienta i błyskawiczna wysyłka gwarantują szybkość dostawy. Dzięki profesjonalnemu traktowaniu naszych odbiorców zyskaliśmy przez lata mocną pozycję na rynku, zaufanie i szacunek odbiorców. Wielu dużych użytkowników przekonało się o naszej lojalności i wysokiej jakości obsługi, dzięki czemu są nam wierni od lat. Jednocześnie doceniamy również mniejszych odbiorców i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom.

Dominik Kowalczyk
Dacpol

www.dacpol.eu