Kono, czyli solidne płytki zawsze na czas

| Prezentacje firmowe PCB

Zakład Obwodów Drukowanych Kono z Gliwic jest czołowym producentem obwodów drukowanych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i stale doskonalimy naszą technologię produkcji. Zaopatrujemy się wyłącznie w najlepszy i sprawdzony sprzęt i maszyny, aby zagwarantować klientom najwyższą jakość obwodów drukowanych.

Kono, czyli solidne płytki zawsze na czas

Nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji. Służą pomocą i ze szczególną dbałością podchodzą do każdego klienta. To ich zadowolenie i dobro ich firm jest dla nas najważniejsze. Bez względu na to, czy nasza współpraca jest wieloletnia, czy dopiero się rozpoczęła. Jesteśmy otwarci na duże firmy i na małe, dopiero rozpoczynające swoją działalność na rynku elektronicznym. Jesteśmy otwarci, solidni i zawsze dotrzymujemy słowa.

Nasza oferta obejmuje możliwość wykonania prostych obwodów jednostronnych, jak również bardzo skomplikowanych obwodów wielowarstwowych (do 6 warstw) zgodnych z RoHS i standardem UL, w różnych opcjach technologicznych i z dodatkową obróbką mechaniczną kształtu.

Ponadto oferujemy możliwość wykonania obwodów:

  • w technologii ołowiowej, bezołowiowej, ze złoceniem chemicznym i galwanicznym,
  • różnej grubości laminatu i grubości warstwy miedzi,
  • o różnych kolorach soldermaski i warstw opisowych, także z maską zrywalną,
  • obwody wykonane na laminatach FR-4 oraz FR-4 z podkładem aluminiowym,
  • obwody testowane elektrycznie.

Gwarantujemy otrzymanie zamówionych płytek na czas. Obwody wykonujemy w standardowych terminach do 10 dni roboczych oraz terminach ekspresowych: obwody jednostronne w 24 godziny a dwustronne w 48 godzin.

Oferta prototypowa

Szybkie prototypowanie nie jest dla nas pustym sloganem! Jeśli nie jesteś pewny, czy Twoja płytka nie ma błędów, czy jest w 100% dobrze wykonana, sprawdź! Jesteśmy w stanie wykonać nawet 1 sztukę w bardzo atrakcyjnej cenie! Doradzimy i pomożemy, a Ty będziesz pewny, że projekt działa bez zarzutu.

Oferta produkcyjna

Dla danego projektu tworzona jest dokumentacja, która pozostaje w naszym posiadaniu, przez co nie ma konieczności wysyłania projektu z każdym zamówieniem. W tym przypadku nie ma ograniczeń co do wielkości zamówienia oraz technologii wykonania. W tej opcji można też wykonać płytki z soldermaską i opisami w różnych kolorach, na cienkim i grubym laminacie i wiele, wiele więcej.

KONO s.j.
www.kono.com.pl