Wszechstronne podejście w obszarze projektowania istotnym elementem sukcesu oraz spoiwem relacji klienta z wykonawcą

| Prezentacje firmowe Projektowanie i badania

W Horizon Technologies od lat wspieramy producentów urządzeń elektronicznych w procesie wprowadzania nowych projektów na rynek oraz zapewniamy ciągłość produkcji, dostarczając niezbędne komponenty lub kompleksowe rozwiązania. Funkcjonujemy na rynku, reagując na zmiany zachodzące zarówno w obszarze potrzeb związanych z procesem tworzenia projektu od podstaw, jak i wymagań stawianych przed docelowym urządzeniem elektronicznym.

Wszechstronne podejście w obszarze projektowania istotnym elementem sukcesu oraz spoiwem relacji klienta z wykonawcą

Naszą działalność rozpoczynaliśmy od dostarczania typowych interfejsów do komunikacji człowieka z urządzeniem, takich jak klawiatury membranowe, silikonowe oraz elewacje foliowe. Zmiana technologiczna, rosnące wymagania użytkowników oraz producentów urządzeń elektronicznych, w znacznym stopniu wpłynęły na kierunek naszego rozwoju.

Dobra zmiana

Początkowo nasza firma specjalizowała się w wąskim obszarze działalności, dostarczając głównie poszczególne komponenty urządzeń elektronicznych. Jednak biorąc pod uwagę wieloletnią współpracę z naszymi partnerami, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku, zaproponowaliśmy naszym klientom wszechstronną współpracę.

Wyspecjalizowanie się w zakresie kompleksowego projektowania urządzeń, łączącego w sobie różne technologie, okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki zmianie podejścia i strategii firmy jesteśmy obecnie w stanie zapewnić nie tylko wsparcie na etapie projektowania urządzenia, ale wykonanie go od A do Z w naszej firmie.

Trafione decyzje

Rozszerzenie spektrum naszych zainteresowań technologicznych przełożyło się na sukces rynkowy, zarówno nasz, jak i naszych klientów. Z powodzeniem doradzamy zespołom projektowym producentów urządzeń elektronicznych, wspieramy w podejmowaniu optymalnych decyzji, skutkujących późniejszym wdrożeniem i wprowadzeniem nowych urządzeń na rynek. Wspólnie z naszymi partnerami uruchomiliśmy już blisko 1100 unikalnych projektów.

W naszym portfolio znajdują się między innymi: przyciski sygnalizacyjne, terminale systemu nagłośnienia oraz przywoływania obsługi kas sklepowych, urządzenia wspierające kierowców, lokalizatory współpracujące z aplikacjami mobilnymi, panele sterujące automatami do lodów czy też panele dotykowe do parkomatów.

Możemy zatem zaprojektować oraz dostarczyć szereg komponentów lub kompleksowych urządzeń, począwszy od utwardzonych chemicznie szybek zabezpieczających wyświetlacze, poprzez klawiatury membranowe i silikonowe, płytki PCB, zindywidualizowane obudowy plastikowe, kończąc na panelach rezystancyjnych czy pojemnościowych, dla których interfejsem dotykowym może być tworzywo lub szlifowane i polerowane hartowane szkło.

Zapraszamy do współpracy

Rozważając wprowadzenie nowego urządzenia, zderzając się z trudnym do rozwiązania problemem konstrukcyjnym, zastanawiając się nad optymalnym doborem materiałów czy sposobu realizacji - na każdym etapie projektu zapraszamy Państwa do kontaktu. Żadnej sprawy nie pozostawimy bez odpowiedzi i udzielimy profesjonalnego wsparcia, pomożemy w realizacji zamierzonego celu i zamknięciu projektu z sukcesem.

Horizon Technologies Sp. z o.o.
www.horizontech.pl