Raf-Tronik Plus, czyli montaż kontraktowy i podzespoły

| Prezentacje firmowe Artykuły

Raf-Tronik Plus to kontraktowy producent elektroniki obecny na rynku od 2003 roku. Współpracujemy z klientami z branży oświetleniowej, producentami aparatury pomiarowo-kontrolnej, wytwórcami elektroniki motoryzacyjnej i urządzeń dla telekomunikacji. Wśród naszych partnerów znajdują się firmy krajowe oraz ze Skandynawii i Europy Zachodniej, które zaufały nam, doceniając jakość, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy.

Raf-Tronik Plus, czyli montaż kontraktowy i podzespoły

Proponujemy montaż kontraktowy SMT i THT wraz z zapewnieniem elementów do produkcji oraz zapewniamy możliwość stworzenia buforów magazynowych pod konkretnego klienta, co pozwala na zapewnienie płynności dostaw oraz terminowość realizacji.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Poza zaopatrzeniem w elementy i podzespoły elektroniczne, proponujemy komponenty mechaniczne, elektryczne, wykonujemy także wiązki kablowe o różnym stopniu skomplikowania z materiałów RTP oraz powierzonych. Podejmujemy się wykonywania obudów metalowych oraz z PVC, także tych według indywidualnych wymagań klienta. Dostarczamy też wysokiej jakości obwody drukowane PCB.

W zakresie usług montażu kontraktowego zapewniamy obsługę serii prototypowych, małych, średnich oraz wieloseryjnych produkcji. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu przewlekanym THT wykonywanym ręcznie lub z użyciem półautomatów.

Podzespoły

Kolejną gałęzią naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie w podzespoły elektroniczne do wykonywanych projektów. Są to m.in: diody, dławiki, kondensatory, rezystory, kwarce, tranzystory, układy scalone, złącza i inne.

Staramy się, aby oferowane elementy były oryginalne, z wiarygodnego źródła, gwarantowały atrakcyjną cenę oraz spełniały wszelkie wymagania klienta. Oferujemy elementy najwyższej jakości, bazując na wskazaniach klienta - podstawą dostarczenia wymaganego elementu jest numer katalogowy (part number) oraz producent zatwierdzony przez klienta.

Wycen dokonujemy na podstawie przesłanego zestawienia elementów dla konkretnego projektu lub według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw, rozsądne ceny oraz w przypadku zamówień kontraktowych długoterminowych, bufory magazynowe i realizację zamówień według ustalonego harmonogramu dostaw.

Kompetentny zespół

Atutem firmy Raf-Tronik Plus jest zgrany zespół pracowników, pełnych zaangażowania i nieobawiający się podejmowania nowych wyzwań. Obsługa klienta zawsze bierze pod uwagę utrzymanie najlepszych relacji, upatrując w tym źródeł sukcesu i udanej współpracy. Staramy się rozwiązywać problemy, a nie je stwarzać i warto wypróbować nasze deklaracje w praktyce.

Raf-Tronik Plus
raftronik.eu