Indel - czołowy dostawca podzespołów indukcyjnych w Polsce

| Technika

Firma Indel jest jednym z liderów w Polsce i Europie środkowej w produkcji profesjonalnych transformatorów i elementów indukcyjnych. Początki firmy sięgają 1977 roku jako państwowego zakładu przekształconego w 1995 roku w spółkę. Od wielu lat Indel kreuje nowe możliwości i wyznacza trendy w dziedzinie projektowania i produkcji elementów zasilających.

Indel - czołowy dostawca podzespołów indukcyjnych w Polsce

Indel produkuje i dostarcza bardzo szeroką gamę nowoczesnych i innowacyjnych transformatorów o mocach od 0,5 VA do 600 kVA mających zastosowanie w wielu różnych branżach, dla różnych klientów. Produkty firmy sprzedawane są przez dystrybutorów elementów elektronicznych, elektrotechnicznych, osprzętu alarmowego i basenowego.

Stosowane są przez producentów elektroniki, elektrotechniki, automatyki, maszyn, oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji, transportu i motoryzacji, medycyny, systemów alarmowych, basenów oraz high-end audio i wielu innych. W obecnej chwili eksportujemy bezpośrednio do trzydziestu krajów i cały czas poszerzamy naszą obecność na rynkach zagranicznych.

Oferta

Specjalizujemy się w produkcji średnio i małoseryjnej produktów katalogowych i pod zamówienia klientów. W naszym magazynie mamy 1200 typów (25-30 tysięcy sztuk) różnych transformatorów i elementów indukcyjnych oraz ponad 300 typów zasilaczy i urządzeń elektronicznych do natychmiastowej sprzedaży.

Transformatory nasze projektowane i produkowane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są niezawodne i wydajne. Ponadto w programie produkcyjnym naszej firmy znajdują się zasilacze, prostowniki samochodowe, reduktory napięcia, systemy awaryjnego zasilania i radiatory.

Wszyscy nasi klienci współpracując z nami mogą obniżyć koszty i podnieść jakość swoich wyrobów. Prezentujemy produkty na wielu targach w różnych krajach, co przynosi korzyści zarówno naszym klientom jak i ich odbiorcom oraz całemu społeczeństwu.

Jesteśmy od lat obecni na targach w Niemczech, Słowacji, Czechach, Chorwacji, Serbii, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Bułgarii i Słowenii. W najbliższym czasie zapraszamy do spotkania z naszymi przedstawicielami na targach Energetab w Bielsku Białej.

Krzysztof Klibisz
Indel