e-Sklep Semicon - wygoda i szybkość

| Prezentacje firmowe Artykuły

Semicon, warszawski dystrybutor materiałów do elektroniki i komponentów elektronicznych oraz uznany producent urządzeń elektronicznych z własnymi liniami montażowymi i działem szablonów SMT, od wielu lat prowadzi sklep online. W zeszłym roku witryna przeszła generalny remont i od kilku już miesięcy działa w nowej odsłonie.

e-Sklep Semicon - wygoda i szybkość

Sklep internetowy Semiconu ma szeroką i bogatą ofertę. Online można zamówić złącza Lemo, Schurter czy Weco, chemię przemysłową i do elektroniki firm Electrolube, Kontakt Chemie czy CRC, taśmy 3M, Tesa, Norbond (Saint Gobain), obudowy, czujniki, a także przewody czy specjalistyczne złącza do fotowoltaiki (i wiele innych). W ofercie e-sklepu Semicon są także popularne wersje modułów laserowych - Semicon jest największym polskim producentem tych urządzeń.

Czas to pieniądz

Jedną z zasad przyświecających zespołowi podczas tworzenia nowego e-sklepu było skrócenie drogi od wyboru produktu do zakupu - skondensowane opisy, szczegółowe filtrowanie i zmiana ścieżki zakupowej na prostszą sprawdzają się doskonale. Widać to w statystykach odsłon witryny czy liczbie użytkowników.

Jesienią zeszłego roku Semicon wprowadził także szybkie płatności w oparciu o Przelewy24. Klienci cenią sobie tę formę, bo pozwala na opłacenie zamówienia w kilka sekund, co znacząco przyspiesza proces zamówienia.

Szybko, szybciej, najszybciej

Aktualnie czas staje się największym dobrem biznesowym. Niemniej Semicon działa na rynku już 30 lat i doskonale pamięta czasy sprzed Internetu, gdy zakupy robiło się twarzą w twarz bądź przez telefon. Dodatkiem zwiększającym komfort kontaktu z e-sklepem jest właśnie widżet CallBack - niebieska słuchawka umieszczona w dolnym prawym rogu.

Za jego pomocą można w niespełna pół minuty otrzymać telefon od doradcy firmy. Dzięki modułowi zarządzania zamówionymi rozmowami doradca jest w stanie sprawdzić, jaki produkt był ostatnim oglądanym przez klienta i tym samym od razu pokierować do odpowiedniego handlowca.

Atuty sklepu Semiconu

  • Przejrzysty układ produktów
  • Łatwe wyszukiwanie dzięki szczegółowej filtracji
  • Szeroki asortyment
  • Dogodne formy płatności
  • Możliwość szybkiego kontaktu z handlowcem z poziomu witryny
  • Rabaty dla stałych klientów i ilościowe

Lojalni będą pierwszymi

Fima zachęca do logowania się i korzystania z newsletterów, dzięki czemu klienci są widoczni w systemie oraz nie tracą szansy na tańsze zakupy - w newsletterach przychodzą nie tylko informacje o nowościach, ale i o promocjach. W Semicon szanuje się czas i skrzynkę e-mail klienta i zalogowanie się do e-sklepu nie zaowocuje dziesiątkami wiadomości marketingowych.

Rzut oka w przyszłość

Semicon stawia na zindywidualizowane podejście do klienta, dlatego niebawem odbędzie się otwarcie e-sklepu poświęconego modułom laserowym Semicon i akcesoriom do nich. Szczególną uwagę firma chce skierować ku rynkom zachodnim oferując tak samo dobrą jak one jakość - firma działa w oparciu o normy PN-EN 9001:2015, PN-EN 14001:2015, PN-EN 13485:2012, AQAP 2110:2016.

Semicon
www.sklep.semicon.com.pl

Zobacz również