Maus Electronics - Twój dostawca komponentów

| Prezentacje firmowe Komponenty

Wrocławska firma Maus Electronics jest obecna na polskim rynku od ośmiu lat. Od samego początku swoją działalnością wspiera polskich klientów ułatwiając im dostęp do oferty jednego z największych w świecie katalogowych dystrybutorów komponentów elektronicznych, amerykańskiej firmy Mouser Electronics.

Maus Electronics - Twój dostawca komponentów

Mouser Electronics to katalogowy dystrybutor elementów elektronicznych oferujący kompletne spektrum podzespołów elektronicznych pochodzących od wszystkich znanych światowych marek. Szeroka oferta pozwala dla większości projektów elektronicznych zrealizować zakupy w jednym miejscu, a dobrze zaopatrzony magazyn pozwala uniknąć długiego czekania na dostawę.

Maus Electronics jest jedynym w Polsce autoryzowanym partnerem i dystrybutorem całego dostępnego asortymentu znajdującego się w ofercie tego amerykańskiego dystrybutora podzespołów elektronicznych.

Dzięki stale powiększającej się ofercie naszego amerykańskiego partnera Maus oferuje stały dostęp do najnowszych technologii upraszczając przy tym wszelkiego rodzaju formalności związane z importem. Firma bierze na swoje barki wszystkie formalności (celne, reklamacyjne, fakturowe) dostarczając w ciągu trzech-czterech dni roboczych w systemie door-to-door zamówione komponenty, skracając przy tym maksymalnie czas dostawy, obniżając koszt transportu, gwarantując przy tym takie same ceny jakie są dostępne online w katalogu Mousera. Zamawiając w Mausie komponenty o łącznej kwocie do 50 euro lub 200 zł za transport płaci się tylko 40 zł, a dostawa powyżej tej kwoty za transport nie wiąże się z dopłatą za dostawę.

Oferta

Nasza specjalnie skomponowana oferta dostosowana jest do wymagań przedsiębiorstw działających w małej i średniej skali, które potrzebują do produkcji i serwisu niewielkich i średnich ilości, często niestety znacznie mniej niż mieszczą opakowania fabryczne producentów. Takie małe zamówienia są charakterystyczne dla zadań związanych z budową prototypów, tworzeniem serii przedprodukcyjnych, w utrzymaniu ruchu, serwisie, a także w produkcji specjalistycznych urządzeń.

Realizujemy kompletacje dostaw, zarówno w zakresie produktów hi-tech, akcesoriów oraz popularnych podzespołów z grupy tzw. commodities. Większość oferowanych komponentów oraz podzespołów elektronicznych jest dostępna w magazynie naszego partnera, co zapewnia krótkie terminy realizacji zamówień.

Zaufanie klientów

Dzięki stale powiększającemu się gronu klientów oraz profesjonalnej i szybkiej obsłudze firma Maus Electronics szybko stała się rozpoznawalną marką i wiarygodnym partnerem dla polskich przedsiębiorców otrzymując tym samym tytuł przyznawany przez prestiżowy miesięcznik Forbes w tegorocznym rankingu "Diamenty Forbesa 2017", plasując się na siódmym miejscu na dolnośląskiej liście oraz pięćdziesiątym siódmym na liście ogólnopolskiej firm najlepiej rozwijających się w Polsce. Firma nominowana została również w latach 2016 i 2017 oraz otrzymała prestiżową nagrodę "Gazela Biznesu" przyznawaną przez Puls Biznesu.

Nasze atuty

Wspieramy potrzeby krajowego przemysłu elektronicznego proponując:

  • dostęp do ponad 4 mln artykułów pochodzących od ponad 600 dostawców, aktualne na dzień zamówienia ceny sprzedaży są publikowane przez Mouser Electronics,
  • zryczałtowane koszty dostawy doorto-door w wysokości 40 zł netto lub w przypadku jednorazowych zamówień o wartości powyżej 50 euro dostawę na nasz koszt,
  • dostawa w ciągu ok. 3-4 dni roboczych,
  • dogodne terminy i warunki płatności.

Dostępność oraz ceny produktów można sprawdzić on-line poprzez wyszukiwarkę na stronie www.mausel.eu wpisując w zakładce "w ofercie" symbol poszukiwanego elementu lub też posługując się analogicznym mechanizmem dostępnym na stronie www.pl.mouser.com. Dodatkowo po przesłaniu do listy elementów (BOM) nasi sprzedawcy zweryfi kują dostępność produktów i przygotują indywidualną ofertę.

Maus Electronics
www.mausel.eu

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie