Złącza okrągłe Apex – produkty dla wymagających

| Prezentacje firmowe Elektromechanika

Złącza APEX są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w obecności wibracji, przy ekstremalnych zmianach temperatur i obecności wilgoci. Nadają się idealnie do wymagających zastosowań, takich jak motoryzacja, budownictwo i rolnictwo. Charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodnością. Są dostępne w szerokiej gamie typów, wersji montażu, pokryć styków i innych.

Złącza okrągłe Apex – produkty dla wymagających

APEX jest jednym z największych tajwańskich producentów złączy. Firma kładzie duży nacisk na innowacje, jakość, zaawansowanie technologii. Produkcja opiera się na najnowszych maszynach o dużej precyzji, produkty są chronione wieloma patentami i mają liczne certyfi- katy potwierdzające jakość i możliwość stosowania w urządzeniach profesjonalnych na całym świecie, w tym ISO 9001, 9002, 14001 itd.

Złącza okrągłe M8/M12

Dużą część oferty stanowią standardowe złącza okrągłe o średnicy 8–12 mm (z montażem M8/M12) przeznaczone do łączenia czujników, komponentów i elementów wykonawczych w systemach automatyki przemysłowej. Są to kompaktowe rozwiązania sygnałowe, komunikacyjne i zasilające, w których postawiono na bezpieczeństwo i niezawodność. Złącza pozwalają na obciążalność prądem do ok. 4 A na pin przy napięciu dopuszczalnym do ok. 250 V.

Złącza mają standardowe kodowanie A/B/D i X oraz sześciokątną nakrętkę zabezpieczającą przeznaczoną do ręcznego dokręcania i zabezpieczenia połączenia. Dostępne są różne wersje zawierające od 3 do 12 pinów w wykonaniu z końcówkami do lutowania, z zaciskiem śrubowym lub przeznaczone do zaciskania.

Wersje wodoodporne charakteryzują się stopniem ochrony IP67-68, a niektóre z nich mają dodatkowo aprobaty UL dla zapewnienia najwyższej jakości. Wszystkie mają doskonałe parametry elektryczne potwierdzone przez normy IEC 61076-2-101 (Ed. 1) / IEC 60947-5-2.

Firma APEX oferuje nie tylko różne typy złączy kablowych, gniazd na panel i akcesoria, ale także może zmodyfikować dane złącze pod wymagania aplikacji klienta (zastosować specjalne przewody, zakończenia przewodów pod życzenie klienta, indywidualny rozstaw pinów w złączu itp.)

Eltronika jest autoryzowanym dystrybutorem złączy Apex, więcej informacji na temat tej grupy produktów jest na stronie www.eltronika.pl.

 

Eltronika
tel. 22 751 97 44
www.eltronika.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie