Miejska stacja ładowania pojazdów elektrycznych jest na wyciągnięcie ręki

| Prezentacje firmowe Zasilanie

Czy posiadają Państwo restaurację, hotel, stację paliw albo inne, własne przedsiębiorstwo? Jeśli tak, być może pojawiają się u Państwa liczni klienci, którzy chcieliby skorzystać z możliwości doładowania swojego samochodu elektrycznego. Lub też to Państwo pragną zakupić taką flotę, a co za tym idzie, potrzebują miejsca, w którym służbowe samochody będą mogły zostać naładowane. W każdym z tych przypadków znamy odpowiednie rozwiązanie.

Miejska stacja ładowania pojazdów elektrycznych jest na wyciągnięcie ręki

Dla gości i dla Państwa wygody

Niezależnie od tego, który z przedstawionych przez nas we wstępie scenariuszy jest Państwu bliższy, w każdym z tych przypadków będą Państwo potrzebować stacji ładowania. Jeśli zamierzają ją Państwo wykorzystywać w celu ładowania własnej floty, na pewno będzie to szybsze i tańsze, niż poszukiwanie publicznej, miejskiej stacji.

Z kolei, jeśli chcą Państwo zapewnić wygodę swoim klientom lub gościom, z pewnością zostanie to przez nich docenione. Niestety w Polsce liczba stacji ładowania, zwłaszcza na trasach, wciąż jest dość mała. Dlatego, jeśli zdecydują się Państwo na zamontowanie takiej u siebie, mogą Państwo liczyć na większą liczbę odwiedzin w swoim lokalu. Każdy, kto będzie chciał załadować auto, na pewno z chęcią skorzysta bowiem także z innych, oferowanych przez Państwa usług.

Jakie ładowarki do samochodu elektrycznego są dostępne na rynku?

Warto także zastanowić się, jakie ładowarki do samochodu elektrycznego możemy znaleźć. Wśród nich można bowiem wyróżnić trzy najważniejsze typy: ładowarki domowe, ładowarki przenośne oraz publiczne stacje ładowania.

Pierwsze z nich przeznaczone są do użytku prywatnego i pozwalają na wygodny montaż ładowania w przydomowym garażu. Drugie świetnie sprawdzają się w czasie jazdy i jeśli posiadają Państwo flotę samochodów elektrycznych, być może zakupienie ich byłoby doskonałym rozwiązaniem dla Państwa podwładnych. Umożliwiłoby im bowiem odbywanie służbowych wyjazdów bez obaw o miejsce, w którym będą mogli je naładować.
Ostatnim i najważniejszym dla nas obecnie produktem są publiczne stacje ładowania - idealne do tego, by umieścić je w pobliżu Państwa firmy.

Stacja ładowania Enelion Vertica

Publiczna stacja ładowania Enelion Vertica to urządzenie wyposażone w jedno lub dwa gniazda typu 2, które są kompatybilne praktycznie ze wszystkimi pojazdami elektrycznymi. Jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala na zdalną, zaawansowaną obsługę za pomocą darmowego systemu Enelion, dostępnego online. Dzięki temu z łatwością można uzyskać pełną historię ładowania, ale także rozpocząć je lub zakończyć.

Co więcej, stacje te wyposażone są w bardzo solidną obudowę, która chroni je przed warunkami atmosferycznymi. Obudowa ta została zaprojektowana w taki sposób, aby dobrze wpasowała się w miejski krajobraz, a jednocześnie pozwala na umieszczenie na niej dowolnego koloru bądź grafiki. W efekcie może więc stać się dodatkowym punktem reklamowym.

Ostatnia istotna cecha stacji Enelion Vertica to zabezpieczenia przed przeciążeniem, które automatycznie regulują pobór mocy przyłączonych samochodów. Dzięki temu nie będą się Państwo obawiać o żadne przykre niespodzianki i zakłócenia w ładowaniu.

źródło: Milivolt