Wyświetlacze dostosowane do Twoich potrzeb

| Prezentacje firmowe Optoelektronika

Nowoczesne wyświetlacze są oparte na innowacyjnych technologiach mających na celu poprawienie komfortu odbiorcy w ich użytkowaniu. Producenci starają się także by ich urządzenia miały pozytywny wpływ na środowisko jednocześnie zużywając mniej energii elektrycznej. Firma Ledatel ma w swojej ofercie czołowych producentów wyświetlaczy takich jak AUO, Lumineq czy E Ink, we współpracy z którymi dostarcza w pełni funkcjonalne rozwiązania, dostosowane pod zamówienia indywidualne. Wyświetlacze w ofercie są od tych dostosowywanych dla transportu publicznego, transportu osobistego, po digital signage czy informację pasażerską.

Wyświetlacze dostosowane do Twoich potrzeb

Rozbudowane systemy do komunikacji cyfrowej stają się coraz bardziej popularne w przekazie informacji. Dzięki systemom informacji pasażerskiej i digital signage możemy w atrakcyjny sposób przedstawić multimedialne treści, a także przekazać najważniejsze informacje pasażerom podczas podróży. Rozwiązania te pozwalają na automatyczne zarządzanie treścią multimedialną oraz na wyświetlanie zmian w rozkładzie jazdy. Systemy te można z powodzeniem wykorzystać w punktach handlowych, urzędach, na przystankach autobusowych, lotniskach i dworcach kolejowych.

Wyświetlacze firmy AUO

W ofercie są wyświetlacze podłużne, kwadratowe i okrągłe, a także wersje w których zastosowano technologię Hi-Tni wykorzystującą ciekłe kryształy odporne na promieniowanie słoneczne. Produkty AUO charakteryzują się najwyższą jakością materiałów, dzięki czemu żywotność podświetlenia LED to 70 tys. godzin. Są one przystosowane do pracy w trybie ciągłym (24/7), w temperaturach od –40 do 110°C, charakteryzują się jasnością do nawet 4000 cd/m² oraz małym zużyciem energii.

Wyświetlacze elektroluminescencyjne Lumineq

Unikalna technologia wyświetlaczy elektroluminescencyjnych sprawia, że są najbardziej przezroczystymi i najbardziej niezawodnymi wyświetlaczami na świecie. Produkty Lumineq możemy podzielić na dwie główne grupy: wyświetlacze przezroczyste (TASEL) oraz nieprzezroczyste (TFEL). TFEL to wytrzymałe wyświetlacze elektroluminescencyjne od 30 lat służą do krytycznych zastosowań w ekstremalnych warunkach. Z kolei wyświetlacze przeźroczyste (TASEL) stanowią wyróżnik by stworzyć niepowtarzalny wygląd. Możliwe zastosowanie w urządzeniach optycznych i produktach przemysłowych (różne kształty, także zakrzywione). Wersje przezroczyste mogą być też zintegrowane z funkcjonalną nakładką dotykową.

Obydwie grupy cechują się niezawodnością, wysoką czytelnością, szerokimi kątami widzenia, żywotnością zazwyczaj ponad 20 lat, krótkim czasem odpowiedzi, szerokim zakresem temperatur (–100…+105ºC) oraz niewrażliwością na wilgotność, wstrząsy i wibracje. Dzięki temu wykorzystywane są do pracy w ekstremalnych warunkach, a więc w zastosowaniach wojskowych, lotniczych, kolejowych, transportowych i przemysłowych.

Jeszcze inną grupą są wyświetlacze do laminowania w szkle. Pozwalają m.in. na wyświetlanie w oknach pojazdu krytycznych informacji kierowcom, pasażerom, pieszym lub zapewniają funkcje, które w innym przypadku wymagałyby fizycznego panelu sterowania.

Elektroniczny papier

Wyświetlacze typu e-paper zużywają znikomą ilość energii (tylko podczas zmiany treści). Sprawia to, że znalazły one swoje miejsce w wielu płaszczyznach zarówno rynku przemysłowego jak i komercyjnego. Technologia elektronicznego papieru pojawia się już w naszym codziennym życiu, mamy szansę mieć z nią styczność nie zawsze zdając sobie z tego sprawę, bo wyświetlacz ten do złudzenia przypomina tradycyjny papier. Przykładowe zastosowania to rozkłady jazdy na przystankach, nośniki reklam, etykiety cenowe, czytniki e-booków. Zapewniają one duży kontrast, są lekkie oraz mają bardzo dobrą widoczność na słońcu. Duże kąty obserwacji nie męczą oczu, a zginanie i dotykanie nie wpływa na wyświetlany obraz.

Ledatel to polskie przedsiębiorstwo, które realizuje dostawy urządzeń jako dystrybutor oraz produkuje własne urządzenia i systemy dostarczając klientowi kompletne rozwiązania wraz z utrzymaniem. Kluczowe obszary działalności to projektowanie, badania, produkcja, wdrożenia oraz serwis. Wszystkie nasze procesy realizowane są zgodnie z wymaganiami certyfikowanego systemu zarządzania jakością według wymagań ISO 9001 oraz ISO/TS 22163.

 

LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
www.ledatel.pl
tel. 22 621 75 69