Kooperacja z firmą SOFTCOM w produkcji elektroniki – sprawdź korzyści

| Prezentacje firmowe Produkcja elektroniki

Realizacja montażu w firmie zewnętrznej staje się coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jako uzupełnienie własnej działalności lub zamiast wysokonakładowej inwestycji. Z punktu widzenia firmy Softcom istnieje co najmniej 7 powodów, dla których klienci wybierają współpracę w zakresie produkcji.

Kooperacja z firmą SOFTCOM w produkcji elektroniki – sprawdź korzyści

Kontrolowana terminowość i wsparcie

Czas realizacji od pomysłu do gotowego modułu elektronicznego może być zaplanowany we współpracy z doświadczonym dostawcą usług. Soft com posiada zaplecze kadrowe specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesne wyposażenie produkcyjne oraz techniczne i testowe, sprawdzonych dostawców elementów elektronicznych, obwodów drukowanych oraz dodatkowych materiałów produkcyjnych. Zlecanie montażu firmie Soft com pozwala wyprodukować urządzenia, które są sprawnie i bezawaryjnie użytkowane na całym świecie.

Optymalizacja kosztów

Koszty produkcji w firmie Soft Com są atrakcyjne i satysfakcjonujące dla klientów. Ma na to wpływ optymalizacja logistyki, na bieżąco ulepszane procedury i nieustanne inwestycje oraz bardzo dobra i pewna baza dostawców elementów i producentów obwodów drukowanych. Zlecając produkcję, klient może wykonać prototypy (już od 1 sztuki) oraz elastycznie zaplanować produkcję seryjną pod swoje potrzeby.

Odpowiedzialność za dostarczane obwody drukowane i elementy

Dzięki sprawdzonym dostawcom z całego świata oferowane są lepsze warunki zakupu obwodów i elementów elektronicznych. W tym przypadku to firma Soft Com bierze odpowiedzialność za jakość poszczególnych podzespołów i gotowego wyrobu.

Pewność dostaw i planowanie

Już na etapie ofertowania definiowane są elementy trudno dostępne lub wycofane z produkcji (obsolete), co pozwala na wcześniejszą interwencję i działania korygujące w bieżącym zleceniu i przyszłych rewizjach projektu. Pozwala to na uniknięcie opóźnień czy wstrzymania realizacji zlecenia na skutek braku dostępności lub wycofania z produkcji kluczowych elementów zastosowanych w projekcie. W razie konieczności klient może dostarczyć elementy do montażu we własnym zakresie. Planowanie produkcji bazuje na komplecie materiału, co pozwala na większą elastyczność w ustalaniu terminów z klientami.

Magazynowanie

Soft Com posiada nowoczesny i dostosowany do przechowywania elementów wrażliwych na wilgoć (MSL) magazyn. Pozwala to na zakup materiału pod bieżące zlecenie kontraktowe, ale także pod długoterminowe realizacje z dostawą w transzach. Dzięki temu klient może osiągnąć znaczne oszczędności oraz mieć pewność zabezpieczenia elementów, prawidłowego przechowywania komponentów i wysokiej jakości produktu końcowego.

Gwarancja i kontrola jakości

Klienci w ramach współpracy otrzymują produkcję realizowaną w nowoczesnym i zaawansowanym parku maszynowym, nawet w przypadku pojedynczych prototypów czy małych serii produkcyjnych, w tym specjalistycznych produktów z komponentami BGA, μBGA czy PoP, a także z użyciem bardzo małych chipów, np. w rozmiarze 01005. Jest to wspierane testowaniem przy użyciu nowoczesnego urządzenia AOI 3D i kontroli X-ray oraz szczegółowej kontroli końcowej.

Logistyka i kompetentna obsługa

Sprawna, zaangażowana komunikacja i bieżący kontakt pozwalają płynnie monitorować realizację zleceń. W przypadku projektów długoterminowych realizacja przebiega w uzgodnionych transzach. Logistyka, jej nadzór i organizacja dostaw są po stronie firmy Soft Com, w której pracują doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy.

 

Softcom
tel. 58 343 87 41
info@softcom.pl
www.softcom.pl

Zobacz również