37,6-calowe rozwiązania dla digital signage firmy AUO

| Prezentacje firmowe Optoelektronika

AUO prezentuje kolejne wyświetlacze LCD cechujące się wysokim kontrastem, szerokim zakresem temperatur pracy oraz pełnymi kątami obserwacji – wśród nich, 37,6-calowy model P370IVN04.1 cechuje się wyjątkowo wysoką jasnością. Wszystkie świetnie sprawdzą się zarówno w wymagających aplikacjach indoorowych, jak i w niektórych zastosowaniach na zewnątrz budynków.

37,6-calowe rozwiązania dla digital signage firmy AUO

Największym atutem opisywanych rozwiązań jest ich jasność – najwyższa wartość, czyli 2500 cd/m² w przypadku P370IVN04.1, pozwala na stosowanie ich nawet w intensywnie oświetlonych miejscach. Dodatkowa implementacja technologii hiTNI pozwoliła niemal całkowicie zredukować ryzyko wystąpienia „czarnych plam” na wyświetlaczach LCD powstających pod wpływem intensywnego promieniowania słonecznego. O tym, jak działają ciekłe kryształy dowiesz się więcej w artykule z serii UNI'S ABC.

Należy jednak pamiętać, że każdy z przybliżanych modeli – wspomniany wyżej P370IVN04.1, a także P370IVN02.2 oraz P370IVN03.1 – cechuje się również ograniczonym zakresem temperatur pracy. Przedział od 0°C do 50°C nie sprawdzi się w aplikacjach wystawionych na zmienne, bardziej wymagające warunki atmosferyczne. W przypadku narażenia rozwiązań na bardziej niekorzystną pogodę należy zapewnić dodatkowe ogrzewanie modułów zimą oraz ich chłodzenie latem.

Wysoki kontrast (4000:1) oraz czytelność wyświetlaczy pod każdym kątem sprawiają, że produkty od AUO najlepiej sprawdzą się w aplikacjach wewnętrznych. Opisywane modele znajdą zastosowanie jako nośniki informacji zarówno w sektorze publicznym, jak i w komercyjnym. Długa żywotność LED, wynosząca w przypadku tych rozwiązań 70 000 h, umożliwia niezawodną pracę wyświetlaczy LCD w trybie ciągłym, przez całą dobę. To niemal osiem lat bezawaryjnego funkcjonowania. Dowiedz się więcej o żywotności LED.

Kluczowe parametry prezentowanych modeli przedstawia poniższa tabela: 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o produktach AUO lub o wyświetlaczach panoramicznych.

Zobacz również