Digital signage dla aplikacji nie tylko transportowych - panoramiczny wyświetlacz LCD firmy AUO

| Prezentacje firmowe Optoelektronika

Po długiej obecności w katalogu Unisystemu Model P366IVN01.0 zostaje zastąpiony przez nowszą wersję - P366IVN01.1. Podobnie jak poprzednik, najnowszy produkt AUO wyróżnia się połączeniem szerokiego formatu ze świetnymi parametrami oraz dużą uniwersalnością.

Digital signage dla aplikacji nie tylko transportowych - panoramiczny wyświetlacz LCD firmy AUO

Wysoki kontrast, długa żywotność LED i odporność na skrajne temperatury sprawdzą się nie tylko w transporcie, ale i jako nośnik reklamowy w innych aplikacjach. W porównaniu do starszej wersji, model P366IVN01.1 cechuje się niższym zużyciem energii elektrycznej, zachowując jednak wszystkie wyróżniające ten wyświetlacz cechy.

Nadal jest to rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim do aplikacji wewnętrznych, zapewniające pełną czytelność wyświetlanych na nim treści nawet przy intensywnym oświetleniu. Jest to możliwe dzięki oferowaniu jasności 700 cd/m² oraz wysokiego kontrastu (4000:1).

Opisywany produkt reprezentuje opracowaną przez AUO serię TARTAN, wykorzystującą technologię o takiej samej nazwie. Użycie skomplikowanych procesów wytwarzania, m.in. fotolitografii, pozwala na produkcję wyświetlaczy o praktycznie dowolnych kształtach i rozmiarach, w tym także okrągłych.

P366IVN01.1 charakteryzuje się gwarancją bezawaryjnego działania diod LED przez nawet 70 tys. godzin. Może dzięki temu działać w trybie całodobowym (24/7) przez prawie 8 lat!

W poniższej tabeli zaprezentowano najistotniejsze parametry urządzenia.

 

Prezentowany wyświetlacz może znaleźć zastosowanie nie tylko w aplikacjach typowych dla transportu, czyli jako nośnik niezbędnych informacji w samych pojazdach czy w budynkach dworców oraz lotnisk. Obszarami, w których się sprawdzi, mogą być także m.in. systemy digital signage oraz handel detaliczny.

Zobacz również