Wyświetlacz LCD z procesorem Intel - zaawansowane rozwiązanie firmy Litemax

| Prezentacje firmowe Optoelektronika

Litemax, pozostający od 10 lat jednym z najważniejszych partnerów Unisystemu, posiada w swojej ofercie rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie. Warto przyjrzeć się szczególnie modelom, które mogą pełnić rolę zintegrowanych odtwarzaczy multimedialnych, co jest możliwe dzięki zastosowaniu systemu Intel Smart Display Module. Dodany do oferty Unisystemu inteligentny moduł wykorzystujący to rozwiązanie, to 43-calowy DLS4302-B.

Wyświetlacz LCD z procesorem Intel - zaawansowane rozwiązanie firmy Litemax

Czym jest Intel Smart Display Module?

System Intel Smart Display Module jest wykorzystywany przez najnowsze wyświetlacze, gdzie istotna jest niewielka grubość modelu oraz jego energooszczędność. System Intel SDM dostępny jest w dwóch wariantach rozmiarowych - Intel SDM Large (Intel SDM-L) i Intel SDM Small (Intel SDM-S). Pozwala to na tworzenie skalowalnych rozwiązań typu "wszystko w jednym" – dzięki czemu możliwe jest ich kosztowo optymalne wdrożenie do praktycznie dowolnego projektu.

Zarządzanie tego typu zintegrowanymi odtwarzaczami multimedialnymi jest również znacznie ułatwione. Intel SDM nie posiada obudowy, przez co opcją jest jego pełne zintegrowanie z systemami digital signage – zastosowania w gastronomii, hotelarstwie, służbie zdrowia i edukacji, to przykłady aplikacji, w których sprawdzą się modele z systemem Intel Smart Display Module.

DLS4302-B - pełne kąty obserwacji, energooszczędność i local dimming

DLS4302-B cechuje się częstym dla Litemaxa zastosowaniem technologii local dimming - strefowym wygaszaniem podświetlenia ekranu w zależności od prezentowanego obrazu. Zwiększa to głębię czerni oraz kontrast, a także znacznie redukuje ilość pobieranego przez wyświetlacz prądu. W połączeniu z szerokimi kątami obserwacji, opisywany 43-calowy model gwarantuje pełną czytelność i dostępność wyświetlanych na nim informacji.

W tabeli zaprezentowano najważniejsze parametry modułu firmy Litemax.

Zobacz również