Błyskawiczne aktualizacje położenia

| Prezentacje firmowe Pomiary

Zbuduj swój kolejny szybko działający czujnik położenia lub kontroli silnika w oparciu o metalowy obiekt i układ na płytce drukowanej. Nowy, szybki indukcyjny czujnik położenia LX34070 zapewnia bezpieczeństwo i dokładność przy lepszej odporności na zakłócenia w nieskomplikowanej, niedrogiej obudowie.

Błyskawiczne aktualizacje położenia

Przy znacznie mniejszym rozmiarze i wadze w stosunku do resolwerów magnetycznych i liniowych przetworników z wyjściem różnicowym (LVDT), LX34070 zmniejsza całkowity koszt realizacji. Ten niezawodny układ jest poza tym odporny na rozproszone pola magnetyczne, działa w wysokich temperaturach i może realizować pomiary liniowe na dużym dystansie za pomocą jednego czujnika. W przeciwieństwie do czujników Halla, LX34070 działa stabilnie w pobliżu silników, elektromagnesów i obwodów wysokoprądowych bez utraty precyzji.

LX34070 został zaprojektowany do pracy w czujnikach położenia silnika o wysokiej niezawodności i krytycznych dla bezpieczeństwa. Jest zgodny z Automotive Safety Integrity Level C (ASIL C) i zapewnia opóźnienie sygnału mniejsze niż 5 μs przy sygnałach 1 kHz, co czyni go idealnym rozwiązaniem do nadzoru pracy silników, enkoderów liniowych i kontroli pozycji przekładni.

Dowiedz się więcej!

źródło: Microchip