Odczyt pozycji z dużą szybkością

| Prezentacje firmowe Pomiary

Zaprojektuj swój kolejny czujnik położenia do sterowania silnikiem, używając tylko metalowego obiektu i płytki drukowanej. Nowy, szybki indukcyjny czujnik położenia LX34070 zapewnia bezpieczeństwo, dokładność, poprawioną odporność na zakłócenia i jest wytwarzany w niedrogiej obudowie o uproszczonej konstrukcji.

Odczyt pozycji z dużą szybkością

W stosunku do resolwerów indukcyjnych i przetworników przemieszczenia liniowego LVDT sensor ten wyróżnia się małymi wymiarami i wagą, a niewielka powierzchnia zajmowana przez LX34070 na płytce zmniejsza całkowity koszt rozwiązania.

Układ jest odporny na rozproszone pola magnetyczne, działa w wysokich temperaturach i może realizować pomiary liniowe na dużym dystansie za pomocą jednego czujnika. W przeciwieństwie do czujników Halla, LX34070 działa niezawodnie w pobliżu silników, solenoidów i obwodów wysokoprądowych bez utraty precyzji.

LX34070 zaprojektowany został z myślą o zapewnieniu wysokiej niezawodności i pracy w krytycznych dla bezpieczeństwa aplikacjach wykorzystujących czujniki położenia silnika. Obejmuje to zgodność z Automotive Safety Integrity Level C (ASIL C) oraz opóźnienie mniejsze niż 5 μs przy sygnałach 1 kHz, co czyni go idealnym rozwiązaniem do kontroli silników, liniowych enkoderów i pozycji mechanizmów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zobacz również