dsPIC DSC: właściwy wybór do systemów sterowania w czasie rzeczywistym

| Prezentacje firmowe Mikrokontrolery i IoT

Kontrolery sygnałowe dsPIC (DSC) zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mikrokontrolerom (MCU) wydajność i funkcje charakterystyczne dla procesora sygnałowego (DSP), wykorzystując wyspecjalizowaną architekturę i zestaw instrukcji.

dsPIC DSC: właściwy wybór do systemów sterowania w czasie rzeczywistym

Z biegiem czasu DSC ewoluowały, stając się wysoce wydajnymi i elastycznymi kontrolerami do zastosowań związanych ze sterowaniem w czasie rzeczywistym, dzięki czemu układy te nadają się do szerokiego zakresu aplikacji w motoryzacji, przemyśle, energetyce, sterowaniu silnikami i zaawansowanym interfejsach, a także w zastosowaniach dotykowych.

Najnowsze procesory DSC dsPIC33 zawierają ulepszone funkcje i wysokowydajne układy peryferyjne wspierające nowe technologie i projekty, co czyni je idealnym wyborem dla projektantów zaawansowanych aplikacji czasu rzeczywistego o następujących cechach:

  • Małe opóźnienia - aplikacje czasu rzeczywistego wymagają procesorów DSC dsPIC dsPIC o małych opóźnieniach i szybkiej odpowiedzi deterministycznej.
  • Moc przetwarzania - procesory DSC dsPIC pracują z częstotliwością do 100 MHz z akceleracją operacji matematycznych i dużą przepustowością.
  • Wysokowydajne układy peryferyjne - zoptymalizowana wydajność dzięki bogatemu zestawowi wydajnych aplikacyjnych układów peryferyjnych.
  • Bezpieczeństwo - szerokie portfolio układów klasy safety-ready i functional safety-compliant zgodnych z bezpieczeństwem funkcjonalnym i z bibliotekami oprogramowania diagnostycznego.
  • Ochrona - bezpieczne rozwiązania wykorzystujące moduły DSC dsPIC umożliwiają ochronę systemu przed wieloma złośliwymi atakami.
  • Środowisko - płytki ewaluacyjne, płytki rozwojowe, pakiety oprogramowania, konfigurator urządzeń i kodu, IDE, debugger i projekty referencyjne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zobacz również