Ultrakompaktowe filtry Micro SAW

| Prezentacje firmowe Mikrokontrolery i IoT

Najnowsze filtry Micro SAW firmy Microchip z akustyczną falą powierzchniową to kompaktowe i niezawodne rozwiązania na pasma GNSS (L1, L2, E6), szczególnie predysponowane do pracy w zastosowaniach, takich jak nawigacja i IoT.

Ultrakompaktowe filtry Micro SAW

Ich małe rozmiary 1,4 × 1,1 mm pozwalają projektantom zaoszczędzić cenne miejsce na płytce drukowanej lub poprawić funkcjonalność urządzenia. Pracują w przemysłowym zakresie temperatur od -40 do +85ºC, zapewniając niezawodność i wydajność w ekstremalnych warunkach środowiskowych w globalnych aplikacjach, od gadżetów konsumenckich po sprzęt wojskowy.

Dodatkowo upraszczają proces projektowania, ponieważ nie wymagają dopasowywania impedancji do linii 50-omowych i obsługują wiele pasm GNSS, zapewniając w ten sposób kompatybilność z różnymi systemami nawigacji satelitarnej oraz dają możliwość dostosowania aplikacji do działania w różnych lokalizacjach geograficznych. Filtry te mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia aktualności technicznej urządzeń i pozwalają je przystosować do zmieniającego się krajobrazu technologicznego i możliwości korzystania z wielu domen.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

źródło: Microchip

Zobacz również